Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Вам смердить? Узбагойтесь! Бо в мерії Кременчука все гаразд


26 сентября 2017 17:15
Вам смердить? Узбагойтесь! Бо в мерії Кременчука все гаразд

Розлога відповідь на 4-х аркушах за підписом мера Віталія Малецкого більше нагадує відомий інтернет-мем.

Активістка громадського руху «За чистий Кременчук» Анна Бутова поділилися із Кременчуцькою газетою відповіддю, яку отримала на свій запит. У свій запит Бутова включила вимоги резолюції, яку затвердили збори громади 15 серпня поточного руху під час екологічного мітингу на площі Перемоги.

За словами Анни, розлога відповідь на 4-х аркушах за підписом мера Віталія Малецкого більше їй нагадує відомий інтернет-мем «Узбагойтесь!»

«Підстав для клінічних досліджень захворюваності немає! У працівників ТЕЦ зросла кількість звернень з приводу новоутворень. Працівники сажового навіть хворіти менше стали.

Надзвичайної ситуації в місті немає, бо показники забрудення повітря не перевищують встановлені критерії показників класифікаційної ознаки надзвичайної ситуації», - обурюється активістка.

 А ми поблікуєм фото відповіді, щоб ті кому ці цікаво самі мали змогу зробити висновки.

Нагадаємо, що резолюція учасників екологічного мітингу містила низку вимог:: на сайті мерії викласти усі документи щодо екологічної ситуації в місті; на сесії звернутися до міністра охорони здоров’я з вимогою впровадити програму клінічних досліджень з впливу шкідливих викидів на організм кременчужанина; міськздраву оприлюднити данні щодо захворюваності в Кременчуці; депутатам міськради звернутися до Президента і визнати в місті екологічну катастрофу; поновити СЕС, екологічну поліцію, екологічну прокуратуру; звернутися до нардепів Жеваго та Шаповалова з вимогою напрацювати законопроекти екологічного спрямування; дооснащити муніципальну еколабораторію; встановити стаціонарні екопости моніторингу; створити комісію контролю, на чолі з мером, за роботою КЗТВ під час зупинки у вересні; облаштувати пункти збору сухого листя, трави і надати їх адреси у пресі.

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться