
На водія склали протокол.
Вчора, 5 серпня, близько 23-ї години водій автомобіля Man, рухався центральною частиною Кременчука, забруднюючи проїзду частину дороги. Про це повідомили в прес-службі батальйону патрульної поліції Кременчука.

Правоохоронці на водія склали протокол за ч.1 ст.139 ( Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення) КУпАП та постанову за ч.1 ст.122 КУпАП.
Патрульні наголошують, що головне, щоб ваш вантаж :
- не наражав на небезпеку учасників дорожнього руху
- не порушував стійкості транспортного засобу й не ускладнював керування ним
- не обмежував водієві оглядовості
- не закривав зовнішніх світлових приладів, світлоповертачів, номерних і розпізнавальних знаків
- не створював шуму, не підіймав пилу та не забруднював проїзну частину та навколишнє середовище.
Антоніна Озерна





























































