Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Великий збір юристів комунальних підприємств Кременчука оголошено в мерії

 

 

21 червня 2019 11:40

А розмови про розробку типових договорів проведення тендерів депутати надали юруправлінню ще в квітні. Невже тепер переходять від слів до справи?

 

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з бюджетних питань її голова Олександр Плескун нагадав, що ще в квітні цього року комісія дала доручення юридичному управлінню щодо розробки типових договорів проведення тендерів, в яких мали бути прописані не лише сума та послуга, які виставляються на тендер, а й всі сукупні складові.

Тут варто нагадати, що схоже питання вчора піднімали їх колеги на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я та медицини.

Тоді депутати зацікавилися договором на постачання продуктів в табір оздоровлення дітей «Зоряний», а представниця проекту Декларатор Лариса Гориславець вказала на цікаві факти в питанні закупок за бюджетні гроші. 

Сьогодні депутати наполягали, що має існувати типовий договір, який підписують керівник комунального закладу чи підприємства, бо зараз кожен, як хоче, так і укладає договір.

Саме через це виникають ситуації, що незрозуміло, які товари чи послуги придбають, які умови поставки тощо.

Сьогодні депутати хотіли з початку дати ще одне доручення юруправлінню розробити типові договори до наступної сесії, а потім вирішили найближчим часом зібрати юристів всіх комунальних підприємств у мерії і з ними обсудити питання створення єдиних типових договорів для всіх.

 

Світлана Павленко

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися