Кременчугская газета
Среда, 26 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Віце-мер Кременчука Декусар звинувачений у корупції

 

14 мая 2018 14:00

Він не своєчасно подав повідомлення про суттєві зміни у власному майновому стані.

 

Віце-мер Кременчука Валерій Декусар звинувачений у корупції. Про це стало відомо Кременчуцькій газеті з особистих джерел і дана інформація вже знайшла підтвердження в правоохоронних органах.

Як виявилося, згідно з діючисм законодавством, В.Декусар має подавати декларацію про доходи. Зокрема суб’єкти декларування письмово повідомляють Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані через власний персональний електронний кабінет у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна. Зазначене електронне повідомлення подається шляхом заповнення відповідної електронної форми на веб-сайті Реєстру відповідно до технічних вимог до форми.

Саме це не зробив віце-мер, який минулого року отримав мільйон доходу.

Зокрема, 12 вересня 2017 року відповідно до наказу військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату на заявлений банківський рахунок Декусара В.В. перераховано одноразову грошову допомогу в розмірі 480 000 грн..

Однак, Декусар В.В. подав повідомлення про суттєві зміни тільки 20 березня 2018 року, чим порушив Закон України «Про запобігання корупції».

За наявною інформацією надавати письмові пояснення по даному факту при проведенні перевірки Декусар В.В. правоохоронцям відмовився.

Виходить, віце-мер не своєчасно подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Справа передана до Автозаводського райсуду Кременчука.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться