Кременчугская газета
Пятница, 18 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Від 2 до 2,5 разів збільшиться зарплата кременчуцьких поштарів

 

3 ноября 2017 10:35
Від 2 до 2,5 разів збільшиться зарплата кременчуцьких поштарів

Крім підвищення розміру ставки, діятиме нова система преміювання.

З 1 листопада ПАТ «Укрпошта» розпочинає поетапне підвищення заробітних плат працівникам підприємства до рівня ринкових. Кременчуцьких поштарів «щастя» очікує до кінця 2018 року.

Як повідомляє прес-служба «Укрпошти», процес підвищення зарплат розпочнеться з відділень поштового зв’язку, розташованих у містах-мільйонниках та обласних центрах.
 
Так, операторам поштового зв’язку, працюючим у таких відділеннях, буде підвищено ставку майже в 2 рази до 7,5 тис. Начальникам та заступникам відділень поштового зв’язку, в залежності від забезпечення обсягів бізнесу, а також за умови подальшого нарощування об’ємів та показників ефективності, – приблизно в 2,5 рази, до 14,5 тис. грн.
 
В першу чергу, заробітна плата буде підвищена тим начальникам відділень поштового зв’язку та їх заступникам, які показали відмінні результати під час проведення моніторингу рівня управлінських навичок керівного складу об’єктів поштового зв’язку.
 
Крім підвищення розміру ставки, діє нова система преміювання (наприклад, за виконання плану, за продажі та ін.), яка сприяє збільшенню матеріального заохочення тих працівників, які зацікавлені у примноженні власного доходу за рахунок виконання доведених бізнес-показників.
 
Розроблена програма передбачає подальше поетапне підвищення заробітних плат іншим категоріям працівників по всій країні протягом 2018 року.
 
Окрім підвищення розміру ставок, на підприємстві продовжує впроваджуватись відрядна форма оплати праці для працівників дирекцій з оброблення та перевезення пошти.

«Така система знищує «зрівнялівку» і створює додаткову можливість заробітку. Хто краще працює, той більше заробляє», – зазначив в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

 

За матеріалами ЗМІ

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться