Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 6 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Від Малецького вимагають повернути пільговий проїзд у громадському транспорті

 

21 квітня 2021 16:00

Питання відновлення соціальних гарантій громадян на пільговий проїзд у громадському транспорті на території  Кременчука перебуває на контролі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Уповноваженим Верховної Ради з прав людини внесено подання кременчуцькому міському голові щодо поновлення права громадян на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Так, до Офісу Уповноваженого надійшли звернення від мешканців Кременчука з числа ветеранів війни щодо обмеження їхнього права на пільговий проїзд міським пасажирським транспортом у зв’язку із прийняттям виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради рішення від 23.05.2020 № 768 «Про запровадження режиму обмежень в громадському транспорті в місті Кременчуці» (далі – Рішення).

При опрацюванні звернення встановлено, що пунктом 1.2 Рішення передбачено здійснення на період дії карантинних заходів з 24.05.2020 безкоштовних перевезень всіх пільгових категорій громадян у громадському транспорті лише в період часу з 10.00 до 15.00 щоденно.

Вказаним рішенням обмежується право пільгових категорій громадян на безкоштовний проїзд, гарантоване на законодавчому рівні.

Уповноважений наголошує, що жодним із положень законодавства не передбачено право органу місцевого самоврядування, утвореної ним комісії чи уповноваженої особи на виконання певних робіт, обмежувати вже встановлені законами України та актами Кабінету Міністрів України права на пільги окремих категорій громадян. Відтак пункт 1.2 Рішення є протиправним.

У зв’язку із цим Уповноваженим внесено подання Кременчуцькому міському голові щодо скасування пункту 1.2 Рішення та поновлення права громадян на пільговий проїзд у громадському транспорті міста Кременчука.

Питання відновлення соціальних гарантій громадян на пільговий проїзд у громадському транспорті на території Кременчука  перебуває на контролі Уповноваженого.

 

 

За матеріалами відкритих джерел

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися