
На це поки що немає грошей.
Сьогодні після засідання міськвиконкому «Кременчуцька газета» поцікавилась, коли у місті відкриють витверезник. А саме - відділення спецтравми у лікарні «Кременчуцька», де також планували своєрідний витверезник.
І вже вкотре бідкатися почав мер Кременчука Віталій Малецький, який повідомив, що грошей на добудову цього відділення немає.
«Ми заборгували 700 тис грн вже за виконані роботи», - зазначив він.
І знову ж, зіслався на Полтавську обласну раду. Мовляв, вона не дає гроші Кременчуку.
«Від депутатів облради, що представляють Кременчук, були звернення і до голови ОДА, і до голови облради», - слова міського голови.
Тут не можна не згадати, що у Кременчуці не вистачає коштів на добудову відділення спецтравми і тому гроші просять у губернатора Синєгубова
Кременчук отримає держсубвенцію для лікарень: де, що планують зробити за отримані кошти
Марина Соловей
На фото: там має виглядати майбутнє відділення спецтравми




























































