Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Відгуки про аптеку «Бажаємо здоров'я»: що варто знати клієнтам

30 квітня 2024 11:10

Вибір аптеки впливає не тільки на нашу здатність швидко та ефективно отримати потрібні ліки, але й на загальний стан здоров'я та добробут. Щоб полегшити це рішення, ми вирішили зібрати та проаналізувати відгуки про мережу аптек «Бажаємо здоров'я», доступні на різноманітних інтернет-платформах та мапах Google. Огляд відгуків має на меті допомогти в пошуку надійної аптеки, ознайомивши потенційних клієнтів з думками інших користувачів стосовно якості обслуговування, асортименту товарів, та загальної атмосфери закладу.

 

Окрім цього, обмін досвідом між покупцями через відгуки створює спільноту користувачів, які піклуються про здоров'я та добробут один одного. Це дозволяє не тільки ознайомитися з реальними історіями людей, які вже скористалися послугами аптеки, а й знайти відповіді на специфічні питання, які можуть виникнути у потенційних клієнтів. Відтак, мережа аптек «Бажаємо здоров'я» не лише продає ліки, а й формує середовище довіри та підтримки, сприяючи кращому розумінню та задоволенню потреб своїх клієнтів.

 

Отже, ознайомившись з відгуками ми виокремили кілька ключових аспектів, які найчастіше згадуються клієнтами:

 • компетентність фармацевтів та якість обслуговування;

 • зручність вибору та замовлення товарів на сайті;

 • широкий асортимент ліків та медичних товарів;

 • програма лояльності та акції.

Нижче ми детально розглянемо кожен з вищезазначених пунктів аби переконатися, чи відповідають вони дійсності.

Компетентність фармацевтів та якість обслуговування

Відгуки клієнтів

 

Перевірена інформація

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» відома своєю командою професіоналів, яка ставить за мету забезпечення клієнтів високоякісною, безпечною, та перевіреною інформацією, а також професійною фармацевтичною опікою. Компанія прагне надати найвищий рівень сервісу та задовольнити потреби кожного покупця, з місією допомогти людям підтримувати здоров'я та добре самопочуття, надавати кваліфіковані фармацевтичні послуги та навчити клієнтів турбуватися про власне здоров'я.

 

Цінності мережі включають компетентність, постійне підвищення професійних знань та навичок, ділення досвідом, та працювання з почуттям відповідальності. Підтвердженням високого професійного рівня мережі служать перемоги у щорічному конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» у 2015, 2017, та 2018 роках у номінації «Аптечна мережа року».

 

Керівництво мережі відповідально підходить до кваліфікації свого персоналу, до складу якого входить понад 4200 працівників. Завдяки регулярним курсам підвищення кваліфікації та професійним тренінгам, знання фармацевтів та завідувачів аптек постійно оновлюються сучасною інформацією з різних напрямків аптечної справи. Це забезпечує високий рівень обслуговування та гарантує, що кожен клієнт отримає кваліфіковану допомогу та пораду.

Зручність вибору та замовлення товарів на сайті

Відгуки клієнтів

 

 

 

 

Перевірена інформація

Однією з ключових переваг аптеки мережі «Бажаємо здоров'я» користувачи визнали зручність та простоту вибору та замовлення товарів через їхній сайт. Покупцям пропонуються два основних способи замовлення: через список товарів та через карту аптек.

 

1. Замовлення списком передбачає наступні кроки:

 • вибір міста, в якому клієнт бажає здійснити покупку;

 

 • додавання товарів до корзини;

 

 • створення списку необхідних товарів для подальшого оформлення замовлення; 

 

 • вибір найближчої аптеки, де доступні обрані товари, з урахуванням можливої різниці в цінах;

 

 • оформлення броні на сайті;

 • отримання СМС-повідомлення з номером замовлення, який потрібно назвати провізору на касі аптеки, в якій виконано бронювання.

 

2. Замовлення через карту аптек пропонує альтернативний підхід:

 • вхід в розділ "Аптеки" на сайті;

 

 • вибір потрібної аптеки зі списку;

 

 • додавання аптеки до списку «Улюблених» або резервування необхідного товару в цій аптеці. Клієнт отримує код замовлення, який потрібно буде пред'явити фармацевту при отриманні та оплаті замовлення.

Після оформлення замовлення, клієнти можуть забрати свої покупки в обраній аптеці протягом 48 годин з моменту отримання СМС-підтвердження про готовність замовлення. Така система спрощує процес покупки та дозволяє клієнтам планувати свої відвідування аптеки.

Широкий асортимент ліків та медичних товарів

Відгуки клієнтів

 

 

Перевірена інформація

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент товарів, що включає не лише медикаменти, але й широкий спектр супутніх товарів, здатних задовольнити потреби кожного відвідувача. У асортименті представлені наступні категорії товарів:

 1. Медикаменти – великий вибір лікарських засобів для лікування та профілактики різноманітних захворювань.

 2. БАДи та вітаміни – доповнення до раціону, які допомагають підтримувати здоров'я та заповнюють дефіцит необхідних речовин.

 3. Краса та догляд – широкий асортимент товарів для особистої гігієни, догляду за шкірою та волоссям.

 4. Медтехніка – варіанти медичних приладів та обладнання для домашнього використання, включаючи тонометри, глюкометри та інше.

 5. Лікувально-косметичні засоби – продукція для догляду за проблемною шкірою, а також засоби, що сприяють відновленню та покращенню стану шкіри.

 6. Товари для дітей та мам – все необхідне для новонароджених та їхніх мам, від підгузків до спеціалізованого харчування.

 7. Товари для здоров'я – різноманітні товари для підтримки здорового способу життя, включаючи спортивне харчування та засоби для реабілітації.

 8. Товари медичного призначення – широкий вибір засобів першої необхідності, стерильних матеріалів, засобів для надання першої допомоги та іншого обладнання для догляду за хворими.

 

Асортимент мережі включає продукцію як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, що дозволяє покупцям обирати з широкого спектру якісних товарів, відповідних їхнім потребам та вподобанням. На сайті аптеки доступний зручний каталог, де можна легко шукати та обирати потрібний бренд. Ця можливість не тільки спрощує вибір серед різноманіття товарів, але й дозволяє клієнтам відкривати для себе нові продукти в сфері здоров'я та добробуту.

Бонусна програма та акції

Відгуки клієнтів

Перевірена інформація

Аптека мережі «Бажаємо здоров'я» пропонує своїм клієнтам не лише широкий асортимент ліків та медичних товарів, а й вигідні умови покупки через систему бонусів та регулярні акції.

Акції

Мережа аптек регулярно проводить акції, які дозволяють покупцям придбати необхідні товари за зниженими цінами або отримати додаткові бонуси при покупці. Ці акції охоплюють широкий асортимент товарів, від медикаментів до косметичних засобів, і діють на певний період часу. Вони розроблені таким чином, щоб максимально задовольнити потреби клієнтів та зробити покупки ще більш вигідними.

Програма лояльності

Реєстрація в програмі лояльності мережі аптек «Бажаємо здоров'я» є дуже легкою та не займає багато часу. Процес реєстрації можливий у декілька кроків і доступний в трьох форматах для зручності клієнтів:

 1. На офіційному сайті https://apteka.net.ua, де потрібно заповнити коротку форму реєстрації.

 2. Через чат-бот у Viber під назвою АПТЕКА «Бажаємо здоров'я», де реєстрація проходить в інтерактивному режимі.

 3. Безпосередньо в аптеці, де фармацевт допоможе вам зареєструватися у програмі.

Процес реєстрації в бонусній програмі є простим та одразу надає клієнтам можливість зарахування бонусів за покупки.

 

Нарахування бонусів:

Клієнти отримують 1% з кожної покупки у вигляді бонусів, які можна використати при наступних покупках. Бонуси нараховуються за покупки:

 • у мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека Твоєї Родини»;

 • при замовленні на сайті apteka.net.ua та через Vibet-bot АПТЕКА «Бажаємо здоров'я»;

 • при замовленні на сайтах-агрегаторах: Tabletki.ua, Geoapteka, DOC.UA і інші;

 • при участі в соціальних програмах «Доступні ліки», «ТерапіяПЛЮС», «РАЗОМ», «Допомога пацієнту», Програма НСЗУ «Реімбурсація препаратів інсуліну».

 

Списання бонусів:

 • бонусами можна розрахуватися до 99% вартості покупки, де 1 бонус = 1 гривня.

 • списання бонусів діє при купівлі у мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека Твоєї Родини», на сайті apteka.net.ua, а також при замовленні через Viber-bot АПТЕКА «Бажаємо здоров'я».

Клієнти можуть використати бонуси, оформляючи замовлення на сайті чи в чат-боті Viber, а також, назвавши свій номер телефону фармацевту на касі в аптеці або показавши QR-код у чат-боті Viber. 

Підбиваючи підсумок

В епоху Інтернету відгуки стали не лише доступним, але й надзвичайно корисним інструментом, який дозволяє покупцям ділитися власним досвідом та отримувати рекомендації від інших. Це створює взаємодопомогу серед споживачів, дозволяючи кожному зробити більш обґрунтований вибір. Завдяки відгукам про аптеку мережі «Бажаємо здоров'я», ми бачимо, що аптека користується високою довірою серед користувачів, що є важливим показником якості обслуговування та надійності. Відгуки також підкреслюють відданість клієнтам, великий вибір продукції та вигідні умови покупок, що робить її важливим ресурсом для здоров'я та благополуччя в громаді.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися