Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 31 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Вимоги, які повинен задовольняти планшет для навчання

Ми в Telegram

31 січня 2023 13:10

Через військові дії та складну ситуацію в країні, суттєвого постраждали школярі. Деякі з них тепер вимушені навчатися дистанційно. Щоб забезпечити чудову якість навчання, потрібно не лише використання затвердженої навчальної програми, але й сучасних електронних приладів, які дозволяють здійснювати комунікацію. Наразі школярі обирають між телефоном, планшетом та ноутбуком.

Функції та технічні характеристики планшетів для навчання

Найкращим вибором у Фокстрот Дніпро стане планшет, адже його вартість значно нижча, ніж у ноутбуків, але при цьому зображення, а також деякі характеристики кращі, ніж у смартфоні.

Це найкращий вибір для підлітків та школярів, які звикли навчатися, шляхом використання різноманітних презентацій та демонстрацій. Вчителі також були вимушені переглянути учбову програму та переробити її, беручи до уваги нинішні умови. Саме тому, значна кількість учбового матеріалу подається у вигляді презентацій та відео. Використовуючи смартфон, досить важко сприймати інформацію через невеликі розміри надписів та неможливість розрізнити літери, які знаходяться на екрані.

Технічні характеристики планшетів для навчання:

  • Діагональ більше 12 дюймів. Такого розміру буде достатньо, щоб якісно виконувати домашнє завдання та сприймати інформацію, з використанням презентації. 

  • Можливість використання інтернету за допомогою wi-fi та 4G. Це пов'язано з тим, що зараз в Україні регулярно вимикають електроенергію, тому звичайний дротовий інтернет зникає. Необхідно, щоб у дитини була можливість переключитися на 4G. Для цього потрібно, щоб у планшеті був спеціальний роз'єм для сім-карти.

  • Кількість пам'яті та можливість використання додаткової накопичувальної карти. Домашні завдання з інформатики потребують не лише фото, але й відео, які показують виконання певної роботи, з використанням різноманітних програм. Потрібно, щоб пам'яті планшета вистачало для збереження відео.

Чи варто купувати дорогі планшети для навчання?

Зазвичай високою вартістю відрізняються преміальні моделі, наприклад, вироби компаній Apple та Samsung. Проте не обов'язково для навчання купувати дорогі прилади, адже навіть бюджетних моделей буде достатньо для виконання основних функцій. Тому головне питання та фактори, на які варто орієнтуватися під час вибору планшетів – це кількість пам'яті, можливість використання одразу двох варіантів підключення до інтернету, а також достатня діагональ та непоганий кут зображення. Перевагою стане наявність карти пам’яті, а також можливість підключення додаткового обладнання, зокрема клавіатури та колонок.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися