Кременчуцька газета
Неділя, 24 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Вище професійне училище № 7 Кременчука змагатиметься за можливість збудувати сучасний центр професійної досконалості

29 жовтня 2019 17:15

У проєкті навчальні заклади 7 областей.

Полтавщина – одна з семи областей, які змагатимуться за можливість збудувати сучасний центр професійної досконалості.

Про це повідомили в Полтавській ОДА.

Львівська, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Рівненська та Чернівецька області змагатимуться за 20 млн євро, які будуть спрямовані в 4 із цих регіонів для будівництва по одному  центру професійної досконалості.

Як  розповіла Міністр освіти і науки України Ганна Новосад 25 жовтня 2019 року на відкритті конференції «Туринський процес 2018-2020», у кожній з обраних пілотних областей на можливість стати центром професійної досконалості претендує по три  заклади професійної освіти. 

«Я вітаю усі області, що отримали можливість стати пілотними в нашому великому проєкті “EU4Skills”. Згодом до вас приїде експертна місія KfW для відбору 4 закладів, які завдяки європейській інвестиції у 20 млн євро стануть Центрами професійної досконалості. Ще 20 млн євро проєкту планується спрямувати у ці регіони для побудови менших об’єктів у межах інфраструктури професійної освіти. Також плануємо вишукати додаткові кошти з держбюджету для того, щоб центр професійної досконалості був у кожній з обраних областей», – відзначила Ганна Новосад.

Вона також нагадала, що МОН має попередні домовленості з Європейським Інвестиційним Банком, який готовий надати Україні низьковідсоткову позику в 50 млн євро. Ці кошти будуть спрямовані на побудову відповідної інфраструктури в областях, що не змогли увійти до переліку пілотних.

Полтавщина запропонувала для створення Центрів професійної досконалості Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей» імені І.Г. Боровенського, Вище професійне училище № 7 м. Кременчука та Державний навчальний заклад «Гадяцьке вище професійне аграрне» училище».

Довідково:

Для модернізації системи підготовки кваліфікованих кадрів 17 грудня 2018 року було підписано Угоду між Україною та Європейською Комісією про фінансування Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Загальний обсяг фінансування – 58 млн євро.Це кошти на модернізацію інфраструктури, закупівлю обладнання, створення центрів професійної досконалості, навчання майстрів та вчителів, розроблення нових освітніх стандартів тощо.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися