Кременчуцька газета
Понеділок, 26 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Стиль у зображених квітах, пейзажах та портретах: у Кременчуці презентували вишукану експозицію юристки та нотаріуса Ірини Линькової

7 грудня 2023 17:30

Фоторепортаж.

Сьогодні у Кременчуцькій художній галереї відбулася експозиція місцевого нотаріуса Ірини Лінькової. Квіти, морські пейзажі, дітлахи, природа, вазони, старовинні предмети інтер’єру, а ще корсети, вишиті жінки у красивих капелюхах, велосипедистки, човники біля берега, млини. Усе це має єдиний стиль і передає витончену філософію сприйняття світу авторки: від коричнево-жовтих тонів з кавомолками, веретенами та телефонами – до блакитно-рожевих теплих кольорів біля моря чи насичених зелених, фіолетовий, блакитних, синіх, червоних тонів у неймовірних букетах квітів.

 

Для самої авторки це була перша офіційна експозиція. Хоча й до цього про її хобі знали співробітники, друзі, клієнти. Адже чимало полотен були розміщені у її офісі, чимало - подаровані товаришам. Захоплення малюванням та вишиванням розпочалося у неї після приведених онучок на гурток образотворчого мистецтва. Щоб не нудьгувати, Ірина також взялася за пензлик і з того часу не покидала улюбленого заняття. Напевно, вся творчість, якою виховувалася упродовж усього життя, передалася на дані полотна. Адже за плечима пані Ірини – десятки тисяч нотаріальних угод, передавання знання своїм учням.

Тож і були тут присутніми кременчуцькі адвокати, юристи, прокурори, судді та товариші пані Ірини.

Цікаво, та народилася художниця не в нашому краї, а в Середній Азії, де на той час проживали її батьки. У середині п'ятидесятих родина повернулася до рідної Полтавщини.

Після закінчення школи Ірина поїхала до Ташкентського університету і стала студенткою юридичного факультету. 17 наступних років прожила у спекотному Узбекистані. Там одружилася, там народилися її діти - дві доньки i син.

Коли ж у 90-их роках пані Ірина повертається до Кременчука, їй доводиться починати майже все спочатку: налаштовувати побут, звикати до нового міста. Вона вирішує створити свій власний маленький бізнес та опановує азами нотаріальної справи.

Присутні на заході колеги говорили, що пані Ірина все намагається робити досконало: чи то повсякденну роботу, чи то творчість, пов’язану з фарбами й нитками – проносити красу, стиль, легкість.

На даній експозиції представлено близько 60 робіт авторки, 10 із яких вона подарує фонду художньої галереї. Триватиме виставка до 30 грудня.

Детальніше - дивіться в галереї.

 

Ліна Романченко

Фото авторки


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися