Кременчугская газета
Пятница, 21 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Подружжя мандрівників Гриненків, що подорожують Україною, приїхали до Кременчука раритетною 48-річною "Волгою" 

 

9 июля 2018 17:30

Свою голубу "Волгу" подружжя купило у Києві в борг. А оскільки відреставрована вона на 95%, тож і її вартість немала, у 15 тис. долл. США.

Пара Анна та Вадим Гриненки під час подорожей разом побували у вже 25 країнах. Цього разу – подорожують на раритетній 48-річній "Волзі" третьої моделі, що купили зовсім нещодавно. Разом із ними у салоні знаходиться і 3,5 річний Любомир, який уже звик до подорожей. А тим паче - до такої раритетної автівки голубого кольору. Про це сьогодні, приїхавши до Кременчука, мандрівники розповіли журналістам.

«Зараз робимо коло Україною. Коли придумали цей проект, почали шукати гідну машину, яка мала би бути не лише красивою та відреставрованою, а й витривалою», - розповів Вадим, що знається на автівках.

Свою голубу "Волгу" подружжя купило у Києві в борг. А оскільки відреставрована вона на 95%, тож і її вартість немала, у 15 тис. долл. США.

         «Нею, - розповідає Анна, – впродовж останніх 10 днів проїхали уже близько тисячі кілометрів».

Сподіваються, що машина послужить ще немалий час і що нею об’їздять та побачать не одну країну. Адже на їх думку - саме "Волга" радянського зразка, вважається зручною та комфортною автівкою для їзди подорожуючи: широкі сидіння, вільний салон, витривала у їзді. 

Маршрут минулих 10 днів: Чернігівська, Сумська, Харківська і від учора Полтавська області. Та наразі це тренувальний автопробіг, для випробування своєї голубої мрії. Далі планують проїхати за маршрутом: Дніпро-Запоріжжя-Херсон-Одеса-Карпати.

Мандрівники кажуть, що їдуть вони не швидко: 60-70 км/год, оскільки в салоні син та й автівка раритетна, ставляться до неї бережно.

«Туристичний напрямок в Україні – не наскільки популярний. Тож нам цікаво також своєрідними першовідкривачами як туристами саме на "Волзі". Ми ведемо свій блог, постійно виставляємо фото. Серед ваших місць – вразив масштабністю кар’єр, далі плануємо подивитися Кременчук», - прокоментувала Анна.

Мандрівники кажуть, що уже на 1 серпня запланували ще один серйозніший маршрут: поїздку на "Волзі" до Євразії. Спершу – Малазії, далі - Туреччина, Іран, Іспанія, берега Європи.

Усі подорожі уже сплановані та прописані. Проте найважливіше для мандрівників-молодої родини, що там їх чекатиме свіжість вражень та нові горизонти.

 

Ліна Романченко

Фото Кирило Воронцов

Відео Олексій Орлов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться