Вы здесь

Волинь у результативному матчі переграла Кремінь

23 жовтня 2021 11:00

Це виводить команду Шахова на восьме місце.

Усього два очки розділяли команди, і, до жалю лучан, 15-й тур застав їх на 11-му місці — прямо над зоною плей-оф і вильоту. Саме звідти мав намір вибратися Кремінь. Незважаючи на те, що Волинь відмінно розпочала сезон і після цього посилилася кількома досвідченими футболістами, до візиту одного з аутсайдерів вона мусила поставитися дуже обережно. І тому, що сама зараз не виблискує (три тури без перемог), і тому, що Кремінь за різних тренерів і різних складів зарекомендував себе непростим суперником для «хрестоносців» — за Головка вигравав у Луцьку у команди Сачка, а ще раніше вдома грав унічию, коли Волинь Тлумака ще сподівалася підвищитися в класі в позаминулому сезоні.

У гостей на цей раз вийшли одразу два дебютанти — причому, обидва (воротар Єрмолов з тернопільської Ниви і захисник Ульянов з МФК Миколаїв) в минулому грали за Волинь. Їм, молодому голкіперу і універсалу, який розташувався на позиції «хвилеріза», з перших хвилин довелося відчути на собі міць атак господарів. Вже у дебюті, десь з третьої більш-менш масованої атаки, Волинь заробила штрафний, коли гості «впустили» Ляшенка, який тікав у центр. До м’яча підійшов Іван Цюпа і на виконання пробив з лівої ноги в обхід стінки. М’яч зрикошетив від стійки в спину воротаря і відлетів у ворота — 1:0. Попередньо взяття воріт записали як автогол Єрмолова, але подивимося, що ще виведе в офіційному протоколі арбітр.

Мабуть, Волинь пересвяткувала. Вже за три хвилини пропустила найдурніший м’яч у свої ворота. Воротар Неділько, піймавши м’яч, запустив його на свого лівого захисника, той підслизнувся, і в підсумку Бойко вивів розрізним пасом Галату на удар, і Денис чітко пробив повз голкіпера з відскоком від стійки — 1:1. Однак з Кременем все швидко в цьому сезоні — не минуло й десяти хвилин, як гості знову пропустили. Почав атаку опорник Кучеренко. Потім його пас злегка скинув до Хагназарі Кобзар, і Сіаваш тут же упакував м’яч у ворота метрів з десяти — 2:1. Відзначимо, що іранець з лівої ноги бив в один бік, але воротаря дезорієнтував рикошет.

Ще десять хвилин — і третій гол. На кутовий з правого флангу, зароблений Ляшенком, відгукувався Кобзар, але його удар прямо перед воротарем підправив головою Артур Рябов — 3:1. У ці хвилини Волинь залишала дуже схвальне враження. Єрмолов потягнув штрафний від Цюпи і удар з гри від Климця, а ще в одному моменті, після не дуже впевненого удару Кучеренка з кутового, захисник підстрахував воротаря Кременя.

Приємно, що гості не «посипалися». Ще до перерви Бойко перспективно пробивав зі штрафного, а після відпочинку Денис Галата оформив дубль після розрізного пасу Кошмана, що вийшов рано на заміну (це 3:2). Втім, ніякої інтриги могло б і не бути, якби Сіаваш і товариші реалізували хоча б пару зі своїх забійних моментів, в яких не раз виручав Єрмолов. У підсумку —мінімальна перевага в рахунку принесла Волині максимальну користь. З 18 очками «хрестоносці» вийшли на восьме місце і тепер вболіватимуть проти конкурентів у матчах, що залишилися у 15-му турі, який розтягнеться до понеділка.

Man of the Match: Сіаваш Хагназарі (Волинь)

Ду-у-уже активний. Забив другий м’яч, міг забивати ще. Втім, тут пів команди господарів можна відзначати, так що нехай Сіа не надто задирає ніс.

Волинь (Луцьк) — Кремінь (Кременчук) — 3:2

Голи: Єрмолов, 13 (аг), Хагназарі, 24, Рябов, 34 — Галата, 16, 67

Волинь (стартовий склад): Неділько©, Чернов, Войтіховський, Сасовський, Цюпа, Кучеренко, Рябов, Климець, Ляшенко, Хагназарі, Кобзар. Запасні: Коркодим, Кринський, Сад, Чепелюк, С.Кристін, Богомаз, Миронюк, Мороз, Квасов. Головний тренер: Альберт Шахов.

Кремінь (стартовий склад): Єрмолов, Бєлоусов, Орел, Головко, Сидоренко, Ульянов, Галоян, Сейтхалілов, Авер’янов, Бойко, Галата. Запасні: Мирний, Курелєх, Білоус, Бичков, Мурашов, Кошман, Навроцький. Головний тренер: Ігор Столовицький.

Луцьк. Стадіон «Авангард». 17:30

Арбітр: Степан Лапко (Львів)