Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Врятуй себе сам за 40 хв, чекаючи машину швидкої у Кременчуці

 

2 июля 2017 15:20
Черговий випадок халатності швидкої медичної допомоги у місті.

Черговий випадок халатності швидкої медичної допомоги у місті.

Містяни продовжують нагадувати лікарям Кременчука через владу міста, що робота медпрацівників, тим більше, працівників швидкої допомоги – має і мусить бути оперативною.

Активістка та кременчужанка Ірина Митрофанова вчора у пості в Facebook описала ситуацію халатного випадку приїзду екстреної медичної допомоги за «швидкий» час у 40 хв.

У пості Ірина додала відео та фото, де вона разом з товаришкою рятують невідомого чоловіка з розбитою головою, попередньо викликавши карету швидкої та чекаючи її приїзду 40 хв.  

«Двое молодых людей ведут под руки мужчину. Голова в крови. На вопрос кем вам приходится сразу начинают убегать. Вызываем скорую помощь и не дожидаясь ее оказываем первую помощь. Ожидаем машину. Ждем более 40 минут. Снова и снова набираем заветный номер 103. И наконец то с Раковки скорая помощь приезжает на остановку Дворец КрАз», - пише  Митрофанова.

Коментуючи ситуацію Кременчуцькій газеті, наводить приклад - якби з людиною у цей момент трапився серцевий напад, сил робити масаж серця впродовж очікуваних 40 хвилин – наврядче б вистачило.

Однак чи всі кременчужани вміють надавати першу медичну допомогу? Чому усі містяни мусять тут і зараз проходити курси найпершої допомоги, розуміючи, що до них у екстреному випадку не приїдуть вчасно? По якій неписаній причині кременчужани мусять хвилюватись щоразу, знаючи, що швидка не приїде швидко?! 

«Смотрю на это со стороны и понимаю что мы, связанные войной и кровью все иб*****ые. Мы все кого-то спасаем, а так хочется верить в медицину», - робить висновок Ірина, відмічаючи у пості мера міста Віталія Малецького та віце-мера Ольгу Усанову - щоб ті, хто відповідає за контроль над роботою місцевих медзакладів, у тому числі, швидкої, не оминули прочитати про даний випадок. Та хоч якимось чином навели лад у даній галузі.

Нагадаємо, місяць тому кременчужанка викликала швидку у район Пивзаводу та після довгих уточнень координат та даних потерпілої диспетчером швидкої, чекала півгодини приїзду машини порятунку.

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться