Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 15 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Все повинно бути чітко, як у Макдональдсі»: віце-мер Проценко про «Зелену толоку»

 

5 апреля 2018 15:15

Кременчук готується до проведення еколого-просвітницької акції «Зелена толока».

 

11, 12 і 13 квітня у Кременчуці  відбудеться традиційна акція «Зелена толока». Упродовж шістнадцятирічної історії проведення цього заходу, який став відомим і популярним не тільки серед кременчуцької молоді, її ініціаторами та незмінними організаторами виступають Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій у партнерстві з виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Як зазначив заступник міського голови Руслан Проценко на зустрічі з представниками служб, задіяних до підготовки та організації «Зелена толока – 2018», якщо в 2003-2004 роках молодь виходила навести лад лише на набережній Дніпра, то наразі географія акції «Зелена толока» значно розширилася. За молодіжної ініціативи в рамках толоки кілька років поспіль  проводиться генеральне прибирання трьох зон масового відпочинку городян  - ландшафтного парку «Кагамлицький», парку «Крюківський» та парку «Придніпровський». Із огляду на роботу, виконану молодими кременчужанами  в цих місцях, можна відзначити, що зміцнюється мета проведення еколого – просвітницької акції «Зелена толока». На сьогодні акцент ставиться на вихованні у молодого покоління любові до міста, де вони живуть та навчаються, виявленні бажання продовжувати  робити добрі справи на його благо.  Суттєві зміни також відбуваються і в складі учасників еколого-просвітницької акції.  Наразі до учнівської та студентської молоді приєднуються колективи різних підприємств міста.

Нагадаємо, що старт генеральному післязимовому прибиранню найулюбленіших зон масового відпочинку кременчужан буде дано 11 квітня об 11 годині на Молодіжному у ландшафтному парку «Кагамлицький». До толоки в ньому будуть залучені учнівські та студентські колективи закладів освіти міста, що розташовані на Молодіжному.

12 квітня роботи з санітарного прибирання відбудуться з 11 години в  парку «Крюківський», учасниками якого стануть учні та студенти правобережної частини Кременчука.

А вже 13 квітня з 10.00 годин екологічною акцією буде охоплено територію парку культури та відпочинку «Придніпровський», яку  прибиратимуть колективи закладів освіти центру Кременчука.

Як зазначають організатори екологічної акції «Зелена толока», молоді кременчужани, які прийдуть на генеральне прибирання найпопулярніших серед городян зон відпочинку, будуть забезпечені індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.

Допомагатимуть молодим господарям колективи комунальних підприємств, а оперативні служби забезпечуватимуть безпечні умови їх  праці.

Закінчуючи нараду Р.Проценко заявив, що «все повинно бути чітко, як у Макдональдсі».

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться