Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

У Кременчуці почали видавати виборчі бюлетені на дільниці

29 березня 2019 11:10

Процес триватиме упродовж дня.

Сьогодні з 8-ої години ранку в підвалі будівлі Кременчуцької міської ради почали видавати бюлетені для голосування у виборах президента України, які заплановані на найближчу неділю, 31 березня.

Як повідомив голова Кременчуцької виборчої комісії Олександр Татаринов, складено списки, згідно з якими кожній виборчій дільниці призначено час, на який необхідно приїхати. Окрім бюлетенів, отримують скриньки, протоколи і інші необхідні речі для проведення виборів.

Виборчі бюлетені знаходяться в окремій кімнаті. Тут пахне свіжовіддрукованим папером. Член Кременчуцької виборчої комісії Артем Гриценко розповідає, що бюлетень має 10 ступенів захисту від підробки. Надруковані на спеціальному папері.

Він також нагадує, що розмір він: 20 на 80 см і він є найбільшим за всі вибори у часи Незалежної України. Упаковані вони в середньому по 500 штук.

«Зараз ми передаємо бюлетені і протоколи на виборчі дільниці. Там їх проштампують і зберігатимуть в сейфі до дня виборів, 31 березня», - говорить він.

На кожній виборчій дільниці Кременчука вже почали чергувати правоохоронці. Там вони знаходитимуться до кінця проведення виборів. Про це нагадав представник відділу поліції Кременчука Дмитро Кисельов.

А інспектор Кременчуцького міськрайонного відділу ДСНС Марина Мартиненко зазначила, що члени кожної виборчої дільниці ознайомлені з правилами пожбезпеки. Інспектори перевірили кожне приміщення, яке пристосоване для голосування. Там є вогнегасники на випадок, якщо виникне потреба гасіння вогню.

Тож виборчий процес у Кременчуці у розпалі. Бюлетені і все необхідне мають видати протягом сьогоднішнього дня. Завтра – день тиші. А в неділю, о 8-ій ранку, на дільницях чекають виборців.

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Відео Олексія Орлова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися