Кременчуцька газета
П'ятниця, 2 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Як купити криптовалюту на біржі

1 червня 2022 17:05

Щоб купити криптовалюту через біржу, користувач має пройти реєстрацію та верифікацію. Також потрібно буде виконати прив'язку цифрового гаманця до облікового запису, в якому зберігатимуться цифрові гроші, та банківського рахунку. У більшості випадків солідні ресурси пропонують мобільний додаток. Це дозволить закривати операції за допомогою смартфона будь-коли.

Найбільшою в Європі біржею, на якій можна придбати монети, вважається платформа White BIT. На цьому майданчику ви зможете як конвертувати одну крипту в іншу, так і купувати коїни за фіат через банківські картки Visa або Mastercard. Для купівлі можна використовувати гривні, євро, долари та ін.

Як працюють криптобіржі

Стандартна процедура передбачає створення заявки чи ордера на ресурсі. Тут ви вказуєте суму, за яку хочете продати або купити монети, наприклад, біткоін. У книзі ордерів розміщуються заявки від продавців та покупців, де здійснюється пошук збігів за заявленими сумами. Якщо автоматично визначається потрібний ордер для купівлю криптовалюти, який збігається з ордером на продаж, то угода закривається та зникає з книги ордерів. В результаті покупцеві на гаманець зараховується необхідна кількість коінів, а продавцю – гроші.

Можливий і частковий викуп чи продаж через декілька угод. Подібна ситуація спостерігається, коли не збігаються обсяги монет, що продаються та купуються за бажану суму. Усі операції система проводить автоматично.

Чому вибирають криптовалютні біржі

Якщо вам потрібна криптовалюта, купити її безпечно та швидко можна на біржовому майданчику. Така платформа схожа на фондову. Тільки там здійснюється торгівля акціями, а тут – електронними монетами. Криптобіржі пропонують спеціальний функціонал для заробітку, наприклад, маржинальну торгівлю. При такому варіанті трейдеру надаються позикові гроші, що дозволить суттєво збільшити прибуток за відсутності власних коштів. Також існує стейкінг – аналог депозиту, коли ви отримуєте відсотки за вклади у крипті.

Майданчики надають розширений вибір коінів, а ось інші ресурси, як правило, працюють тільки з найпопулярнішими криптовалютами. Біржі дбають про захист інвестицій користувача. Для цього існують страхові фонди та спеціальні інструменти, які виключають відмивання грошей та атаки хакерів. Вибір на користь біржової платформи – оптимальний у плані зручності та безпеки. Купівля відбувається у перевірених продавців, ви не потрапите на шахраїв.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися