Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 2 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Як на Полтавщині гасять борги по зарплаті

 

 

14 червня 2021 10:55

Офіційна інформація.

Сьогодні на нараді у першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Дмитра Луніна з питання про здійснення заходів контролю щодо дотримання законодавства про оплату праці на підприємствах-боржниках області доповів начальник управління держпраці в області Сергій Щербак.

За його словами, ліквідація заборгованості із заробітної плати є одним із ключових завдань на рівні держави.

Згідно зі статистичними даними, станом на 01 січня 2021 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області становила  103 млн  733 тис 700 грн.

Станом на 01 травня 2021 заборгованість, згідно зі статистичними даними, становить 109 мил 203 тис 800 грн, що на 5,3% або на 5 млн 470 тис 100 грн більше порівняно з початком року. Зростання заборгованості порівняно з січнем 2021 року відбулося на ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів»,  ДП «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект»,  ТОВ «Техмолпром», ПрАТ «АвтоКрАЗ», ПрАТ «Обод», ТОВ «Фламма»,  а також підприємствах, на яких заборгованість вперше виникла на 01 травня 2021, – Комунальне автотранспортне підприємство Полтавської обласної ради,  ПП «Спец-комплект-сервіс», КП «Управляюча компанія з обслуговування житлового фонду с. Супрунівки», КП «Житлово-експлуатаційна організація» Терешківської сільської ради Полтавського району.

Упродовж п’яти місяців 2021 року Управлінням проведено 236 заходів державного контролю з питань дотримання законодавства про працю на 207 суб’єктах господарювання усіх форм власності області.

Із загальної кількості проведених заходів державного контролю з початку 2021 року державними інспекторами праці Управління здійснено  28 позапланових перевірок на 24 підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати.

Із метою усунення виявлених порушень за результатами проведених заходів контролю:

видано 23 приписи керівникам-порушникам;

складено та передано до суду 14 протоколів про адміністративне правопорушення відповідно до частин 1, 2 статті 41 (Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці КУпАП;

 

винесено 6 постанов відповідно до статті 188-6 (Невиконання законних вимог посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, або створення перешкод для діяльності цього органу) КУпАП за невиконання законних вимог державного інспектора праці та накладено штрафних санкцій на загальну суму 7,8 тис грн;

винесено 9 постанов відповідно до абзацу 4 частини 2 статті 265 (Відповідальність за порушення законодавства про працю) КЗпП про накладання штрафних санкцій на загальну суму 156,0 тис грн.

Із початку року за результатами розгляду протоколів про адміністративне правопорушення судами винесено 14 рішень, у тому числі про накладення штрафних санкцій на суму 5,3 тис грн.

На виконання приписів заборгованість із виплати заробітної плати погашено щодо 360 працівників на загальну суму 6161,0 тис грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати, яка була станом на 01.01.2021, погашена щодо ТОВ «Полтаваспецмонтаж», Диканського комбінату комунальних підприємств, Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру.

 

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися