Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 18 Травня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Як не схибити при виборі страхової компанії


5 грудня 2016 16:15
Як не схибити при виборі страхової компанії

5 порад від спеціалістів.

Порада №1. Дізнайтеся якомога більше про саму компанію. Ознайомтеся  із фінансовими показниками, особливо із таким показником як “Страхові виплати”. Ця інформація є відкритою. Наприклад, на сайті «Фориншуренс». Ми підкажемо, на що саме треба звернути увагу в рейтингах.

Порада №2. Проясняйте для себе значення термінів. Якщо у вас виникли питання,  задавайте. Перед тим, як поставити підпис в договорі страхування, для вас не повинно бути жодного незрозумілого слова.

Порада №3. Особливу увагу зверніть на пункт договору, у якому прописані умови невиплати страхового відшкодування, а також умови, при яких подія не буде вважатися страховим випадком.

Порада №4. Ви добре знаєте, що таке франшиза? А як вона розраховується? Поцікавтесь її розміром. Уважно вивчіть права та обов’язки  свої, і страхової компанії.

Порада №5. Що робити коли настав страховий випадок? Куди телефонувати та протягом якого часу необхідно завітати до офісу страхової компанії? Про це також запитайте у менеджерів страховика.

Якщо у вас виникли питання щодо договору страхування, пишіть: [email protected], телефонуйте – (0536) 78-24-81, моб. 067 535 2829.

 

На правах реклами

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися