Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Як швидко відремонтувати кондиціонер

7 вересня 2022 10:40

 

Кондиціонер - це кліматична техніка, яка дозволяє підтримувати в приміщенні сталу температуру. Як і будь-яка кліматична техніка, прилад може виходити з ладу або працювати зовсім не так, як заплановано. В такому випадку без консультації спеціалістів не обійтися.

Огляд найбільш поширених поломок кондиціонерів

Перш за все потрібно регулярно проводити очищення. Це стосується спеціальних решіток, фільтрів, а також внутрішнього блоку. В таких випадках роботу можна здійснити самостійно. Для цього відкривається кришка внутрішнього блоку, видаляється решітка, яка промивається під потоками теплої води. Потрібно повністю видалити весь пил. Після цього сітку висушують та повертають на місце. Якщо пил є на внутрішніх деталях, використовують м'яку щіточку, якою змітають залишки забруднення. Зазвичай такої маніпуляції достатньо, щоб система запрацювала. Проте іноді причина виходу з ладу зовсім не у забрудненні фільтрів. В такому випадку знадобиться ремонт кондиціонера Кривий Ріг, який допоможе усунути проблему.

Поширені несправності кондиціонерів:

  • Увімкнений прилад не охолоджує повітря в приміщенні. Скоріш за все справа у недостатній кількості холодоагенту. Можливо, він закінчився або витік через систему мідних патрубків. В першу чергу перевіряється цілісність з'єднання внутрішнього та зовнішнього блоків, та здійснюється його відновлення. Якщо система герметична, а пошкодження магістралей не виявлено, в такому разі до системи підключається манометр, щоб визначити тиск холодоагенту. Якщо він низький, здійснюють дозаправлення кондиціонера.

  • Кондиціонер не вмикається. Іноді достатньо змінити джерело живлення, а також перевірити цілісність системи електропостачання. Якщо пульт працює, але система не реагує на ввімкнення, скоріше за все проблема у блоці управління.

  • Конденсат стікає не на вулицю, а в приміщення. Найчастіше це відбувається, коли є засмічення в системі дренажу. Пристрій розбирається, а засмічення видаляється.

Особливості ремонту кондиціонера

Незалежно від причини поломки, краще за все звертатися за допомогою до професіоналів, які мають у своєму арсеналі необхідне обладнання, а також величезний досвід. Це дозволить уникнути величезної кількості проблем. Оптимальний варіант - це знайти компанію, яка виконує всі роботи зі складанням договору та наданням гарантії на проведені ремонтні роботи.

Однією з таких компаній є Master911. Спеціалісти організації мають величезний досвід роботи зі спліт-системами, а також канальними приладами, які використовуються в офісах та промислових приміщеннях. На початковому етапі здійснюється діагностика та визначення причини, що викликала пошкодження або поломку. Після цього здійснюється усунення проблеми та відновлення працездатності приладу.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися