Кременчуцька газета
Неділя, 24 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Як забезпечити комфорт та чистоту у ванній кімнаті

12 лютого 2023 13:20

Без затишної ванної складно уявити сучасне та зручне житло. Щоб зробити санвузол максимально комфортним, використовують сучасну сантехніку, підвісні унітази та вироби з пластику, які дозволяють підтримувати чистоту всередині приміщення. Найважливішим елементом ванної кімнати, який використовують найчастіше, вважається cантехніка та вироби з пластику від SoloPlast, що допомагає видаляти продукти життєдіяльності у каналізацію. Від якості та роботи унітаза та сантехніки залежить запах та чистота всередині санвузла.

Як забезпечити чистоту та сухість у ванній кімнаті?

Є декілька постулатів, яких потрібно дотримуватися під час експлуатації ванної кімнати. Вони дозволять контролювати рівень вологи та запобігти виникненню плісняви, неприємного запаху.

Методи забезпечення чистоти та сухості у ванній кімнаті:

  • Щоб всередині кімнати не було неприємного запаху, усі каналізаційні системи повинні знаходитися під певним кутом, щоб вода разом з продуктами життєдіяльності не залишалася всередині приміщення, а зливалася далі у каналізаційну систему.

  • Обов'язковим пристроєм, який повинен бути у кожній ванній кімнаті, вважається витяжна вентиляція. Звичай вентилятори монтуються на стіні або одразу під стелею, залежно від особливостей ремонту. Робота цього пристрою дозволяє вчасно видаляти пару під час купання та перешкоджає виникненню плісняви на стінах.

  • Якщо у ванній буде дуже холодно, то під час купання на стінах утворюватиметься величезна кількість конденсату. Обов’язково встановіть у ванній кімнаті сушарку для рушників. Вона може під'єднуватися до системи опалення або ж бути електричною та вмикатися в електромережу. Такі пристрої працюють за типом звичайного масляного обігрівача.

Засоби для підтримання чистоти у ванній кімнаті

Багато уваги приділяють чистоті ванної кімнати. Для цього недостатньо постійно використовувати засоби, що містять хлор, з метою видалення патогенних мікроорганізмів. Перш за все потрібно забезпечити гігієнічність, використовуючи спеціальні пластикові сидіння на унітаз, які легко очищуються з використанням навіть агресивних засобів. Для очищення поверхні унітаза використовують йоржики.

Щоб заощадити час на прибирання, обов'язково використовуйте дозатори для мила, які перешкоджають його потраплянню на поверхню раковини та стіни. Завдяки цьому не доведеться постійно відмивати плями рідкого мила, яке висохло. У середину бачка можна помістити спеціальні речовини, які містять антибактеріальні компоненти, що дозволяють очищувати поверхню унітаза під час змивання. Після купання обов'язково висушуйте рушники, щоб не підтримувати високий рівень вологи всередині ванної.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися