Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Які громади Кременчуцького району з початку року виконали бюджет: при чому тут Ferrexpo і чи не виплачуватимуть пенсії та соцвиплати у громадах, які не досягли потрібних показників

6 вересня 2022 12:00

Більшість  із 4 громад, які виконали бюджет, пов’язані з роботою ГЗК: Полтавського, Єристівського і Біланівського.

Які громади Кременчуцького району з початку року виконали бюджет?

Це запитання поставили кременчуцькі журналісти  сьогодні зранку, під час брифінгу, начальнику Кременчуцької районної військової адміністрації (КРВА) Олегу Лєдніку.

"Із 12 громад 4 виконали і перевиконали бюджет. Виконали показники Глобинська територіальна громада, Новогалещинська територіальна громада, Пришибська територіальна громада і Горішньоплавненська територіальна громада. Всі інші 8 громад, починаючи Кременчуцькою і завершуючи Оболонською громадою, не виконали бюджетний розпис, який передбачено за 8 місяців 2022 року. Не виконання бюджетних показників пов’язано із тим, що в нас уповільнилась економічна ситуація на території Кременчуцького району. На території району багато промислових підприємств, багато підприємств, які займаються с/г виробництвом. Враховуючи, що всім підприємствам доводиться переформатувати виробництво, шукати нові ринки збуту. Левову частину продукції, що вироблена в Кременчуцькому районі, поставляли на країни СНГ, зараз змушені переорієнтуватися на країни Західної Європи і це дає певні складності", - повідомив він.

Олег Лєднік акцентував увагу, що більшість із 4 громад, які виконали бюджет, пов’язані з роботою ГЗК, які входять до групи Ferrexpo Костянтина Жеваго: Полтавського, Єристівського і Біланівського.

"Вони працювали доволі стабільно, але як і всі підприємства, стикаються з логістичними проблемами. Основна проблема – збут виготовленої продукції. З такою проблемою стикається виключна більшість аграріїв Кременчуцького району, як і всієї України", - слова голови КРВА.

Редактор Кременчуцької газети Олег Булашев поцікавися, чи не потягне невиконання бюджету затримку виплат зарплат бюджетника, пенсій, соціальних допомог.

"Саме не виконання бюджету  не потягне, тому що в країні діє воєнний стан. Під час нього видатки обмежені в громадах. І так само видатки не вийшли на стовідсотковий рівень. Вони менші, ніж були протягом минулого року. Є резерв, є матеріальні кошти, які мають забезпечити стабільну робботу і виплату зарплати", - говорить Лєднік.

За його словами, основне завдання військової адміністрації, як територіальних громад – це створення нових робочих місць і забезпечення роботи підприємств, які існують на території району.

"Ми повинні переорієнтувати економіку таким чином, щоб більше споживали внутрішньої продукції і виробляли більше товарів, які споживаються всередині не тільки району, а й країни. Це дасть нам певні преференції і певну безпеку", - зазначив голова КРВА.

 

Олег Булашев

Відео Кирила Воронцова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися