Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

​​​​​​​Які зміни чекають цьогорічних вступників

 

13 мая 2019 15:55

Цьогоріч створили можливість складання творчих конкурсів у кількох вищих навчальних закладах. Також забезпечили рівні умови для учасників, незалежно від отриманих балів на ЗНО.

Минулого року Міністерство освіти і науки України отримало багато скарг щодо проведення творчих конкурсів у вищих навчальних закладах. Оскільки вони співпадали у часі. І вступник, маючи право подати сім заяв, міг скласти творчий конкурс в одному, максимум — двох вищих навчальних закладах (ВНЗ), передає інтернет-видання Полтавщина.

Тепер на місця державного та регіонального замовлення для здобуття ступеня «бакалавр» графіки творчих конкурсів погоджували з Міністерством освіти і науки України (МОН). Вимогою було встановлення мінімум двох сесій. Іспити проводитимуть з 1 до 10 липня. Передбачена також друга сесія творчих конкурсів — з 11 до 22 липня, однак лише для тих вступників, які бажають навчатися на контракті. 

Наприклад, якщо у кількох ВНЗ співпадає одна дата, то вступник може скласти іспит на другому потоці. Абітурієнти вже можуть ознайомитися з графіком на сайті МОН у вкладці «Вища освіта».

Також цього року творчі конкурси проводять до початку прийому заяв для вступу. Це зробили, щоб унеможливити залежність оцінювання вступника від його результатів на ЗНО. Так звертатимуть увагу виключно на творчі здібності абітурієнта.

Творчі конкурси проводять за спеціальністю «Архітектура та будівництво», «Дизайн» (за кількома спеціалізаціями), «Образотворче мистецтво», «Музична культура», «Середня освіта: Образотворче мистецтво», «Середня освіта: Фізична культура».

Нагадаємо, жодних змін немає у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра. На бюджет це максимум 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт кількість заяв не обмежується.

Нагадаємо,  цьогорічні сертифікати ЗНО будуть дійсні й наступного року

 Через ЗНО кременчуцькі школи у травні не працюватимуть два дні

МОН запускає серію відеороз'яснень для вступників щодо навчання у профтеху.

 

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться