22 жовтня 2019 13:50
Перегляди: ...

Фоторепортаж.
У Кременчуці серед молодят встановилась традиція вішати замки на арочний місток у Міському саду.
На огорожу новоспечені подружні пари чіпляють символи вічного кохання. Диву дивуєшся, коли бачиш ці витвори весільного мистецтва.
Хтось прикрашає замок стразами, хтось ліпниною, а хтось вішає величезний коморний замок.
Проте у цій традиції більше мінусів, ніж плюсів. Замки обтяжують конструкцію. А також є причиною корозії.
Світлана Павленко
Фото Богдани Ліпошко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




































































