6 червня 2019 09:30
Перегляди: ...

Попереду у гравців ще шість ігор і, сподіваємося, нові перемоги.
Кременчуцькі шахісти у категорії до 8 років продовжують змагатися на Чемпіонаті України в Одесі. Як повідомив тренер шахово-шашкового клубу «Каїсса» Олександр Мальцев, спортсмен Єгор Сербін йде без поразок. Уже отримав третю перемогу, обійшовши гравців з Одеси, Миколаєва та Києва. Друга вихованка - Аліса Романченко – виграла у гравців з Харкова та Хмельницького.
«Єгор виходить на перші дошки, у Аліси також була гра з сильною дівчинкою з Хмельницького, але ми перемогли», - прокоментував Мальцев.
Попереду у гравців ще шість ігор і, сподіваємося, нові перемоги.
Нагадаємо, двоє юних кременчужан змагаються на Чемпіонаті з шахів в Одесі: є перші перемоги.
Ліна Романченко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































