Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

З мерії Кременчука зникне юридичний відділ (Доповнено)


12 декабря 2018 16:55

З'явиться ще один департамент. 

Сьогодні на засіданні сесії Кременчуцької міської ради  оприлюднили проект рішення Кременчуцької міської ради «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання», який раніше був розміщений на на офіційному сайті міськради.

Згідно з проектом рішення, пропонується  утворити юридичний департамент на базі структури юридичного управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

У пояснювальній записці йдеться, що зміни проводять у зв’язку зі збільшенням обсягів роботи стосовно претензійно-судової роботи щодо стягнення грошових коштів (збитків) з недобросовісних землекористувачів та осіб, що ухиляються від укладення та сплати коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Кременчука, у зв’язку із нарощуванням об’єму надання та опрацювання інформації, збільшенням обсягів та обігу документації,

Юридичний департамент утримується за рахунок коштів міського бюджету, не є відокремленим структурним підрозділом виконавчого комітету.

Як пояснив Кременчуцькій газеті головний юрист міськвиконкому Валерій Мирошніченко, зміни не передбачають збільшення чи зменшення  загальної чисельності працівників. Проте, після того, як управління стане департаментом збільшиться зарплата працівників від 500 до 1000 гривень. А також зміниться положення, згідно з яким юристи міськвиконкому зможуть паралельно співпрацювати з юристами комунальних підприємств, структкрних підрозділів міськвиконкому, вестимуть спільно справи, тощо.

Депутати даний проект підтримали.

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться