Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 26 Апреля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

За незаконне використання атрибутів Нацполіції каратимуть серйозним штрафом

 

8 ноября 2018 11:30

Аналогічні дії, вчинені упродовж наступних півроку передбачають штрафи удвічі більші.  

2 листопада 2018 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування та ознак належності до Національної поліції України». Про це повідомляє видання «Українське право».  

Законом встановлює, що «поліція» є скороченим найменуванням Національної поліції України. Ознаками належності до поліції є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спеціальний жетон та службове посвідчення поліцейського.

Використовувати найменування поліції або похідних від нього, у тому числі іноземною мовою, та ознак належності до поліції можуть лише поліцейські. Використання атрибутів в інших випадках дозволяється лише за рішенням керівника поліції.

Закон вносить зміни до глави 15 «Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління» Кодексу України про адміністративні правопорушення, доповнивши її новою статтею 1843 «Незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції України».

Так, за незаконне використання фізичною особою ознак належності до Національної поліції України (за відсутності ознак діяння, передбаченого Кримінальним кодексом України), у тому числі на транспортних засобах, накладається штраф від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Те ж порушення (у тому числі викладення ознак належності іноземною мовою, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів), вчинене органами державної влади чи місцевого самоврядування, юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, а так само громадськими об’єднаннями, карається штрафом від 2 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Аналогічні дії, вчинені протягом року повторно, передбачають штрафи для фізичних осіб у розмірі від 3 до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для ФОП і посадовців – від 4 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться