Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

За що можуть покарати кременчужан, які мають подати е-декларації

 

28 марта 2019 12:15

 Черговий етап подання е-декларацій добігає кінця.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» з 1 січня 2019 року тривав черговий етап подання суб’єктами декларування щорічних електронних декларацій за 2018 рік до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Термін подачі декларацій спливає о 00 годин 00 хвилин 1 квітня 2019 року. Тому, юристи радять не гаяти часу та подати декларацію, тим хто цього ще не зробив.

«Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від 850 до 1 тис 700 грн», - повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Крім того, за завідомо недостовірні відомості у декларації передбачено адміністративний штраф, і навіть кримінальну відповідальність.

Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані - тягне за собою накладення штрафу від 1 тис 700 до 3 тис 400 грн.

Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від 17 тис до 42 тис 500 грн. Відповідальність за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 160 тис до 400 тис грн.

Кримінальна відповідальність передбачена у разі, якщо суб’єкт декларування подав завідомо недостовірні відомості у декларації або умисно не подав  відповідну декларацію та карається штрафом від 42 тис 500 до 51 тис грн або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, з позбавленням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 400 тис грн.

Нагадаємо, у Кременчуці вже шість мільйонерів задекларували доходи. А Ви?

 Майже мільйон гривень – річний дохід молодої родини Калашників

Депутат Головач позбувся ретро-автівки і придбав землю, а ще отримає мінімалку, проте має досить солідну суму готівки.

Віце-мер Декусар отримує в 4 рази більше, ніж його жінка, яка працює в школі.

 Працює на 4 роботах, а автівки не має: головний освітянин Кременчука Москалик подав декларацію про доходи в 2018 році

Депутат Угніч живе на заплату директора табора у квартирі матері.

 

За інформацією джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться