Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

За сміття кременчужани платитимуть більше (Доповнено)

 

28 грудня 2021 09:50

Оголошено про наміри змінити тарифи.

Комунальне підприємство «Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628» має намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення (перевезення) рідких та твердих побутових відходів та захоронення твердих побутових відходів.

Про це повідомили на сайті Кременчуцької міської ради.

Нині діючі тарифи для населення, бюджетних установ та інших споживачів були затверджені рішенням виконавчого комітету від 10.04.2020 № 557 на 119 грн 54 коп за 1 куб. м з ПДВ.

Діючі тарифи на послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів були затверджені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 12.08.2021 р. № 1031 на рівні:

Категорія споживачів

Тариф на вивезення (перевезення) ТПВ, грн з ПДВ за 1 тонну

Тариф на захоронення ТПВ, грн з ПДВ за 1 тонну

Населення

755,84

124,98

Бюджетні установи

755,84

124,98

Інші споживачі

755,84

124,98

Станом на грудень 2021 року відсоток відшкодування затвердженими тарифами витрат підприємства з вивезення (перевезення) ТПВ становить 90,6%,

з захоронення ТПВ становить 94,6%, 

з вивезення (перевезення) рідких побутових відходів становить 90,3%.

Чинні тарифи КП «Кременчуцьке КАТП 1628» на послуги з поводження з побутовими відходами не відповідають економічно обґрунтованому рівню.

Причиною зміни діючих тарифів КП «Кременчуцьке КАТП 1628» на послуги з поводження з побутовими відходами є зростання складових витрат в діючих тарифах, а самезростання цін на пальне, зростання заробітної плати працівників підприємства протягом 2020-2021 років на 25,8%, зростання протягом 2020-2021 років розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати у відповідності до Закону України  «Про Державний бюджет України».

Розмір запропонованого тарифу на послуги з вивезення (перевезення) рідких побутових відходів для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) складає 124 грн 34 коп за 1 куб м з ПДВ.

Розмір запропонованого тарифу на послуги з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) складає  978 тис 18 коп за 1 тонну з ПДВ.

Розмір запропонованого тарифу на послуги з захоронення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) складає  140 грн 77коп  за 1 тонну з ПДВ.

Загальний розмір запропонованого тарифу на послуги з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) складає 1 тис 118 грн за 1 тонну з ПДВ.

Періодичність та графік вивезення побутових відходів встановлюється в договорі, укладеному зі споживачамиі здійснюється  щоденно, ресурсоцінних компонентів (папір, скло, пластик) за складеним графіком. Великогабаритні відходи, залишки від поточного ремонту квартир тощо зберігаються на спеціально відведених майданчиках і вивозяться спеціалізованим автотранспортом КП «Кременчуцьке КАТП 1628» 1 раз на 3-5 днів.

Інформація КП «Кременчуцьке КАТП 1628» про щомісячну вартість послуг з вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів для мешканців міста:


Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 календарних днів приймає в письмовому вигляді КП «Кременчуцьке КАТП 1628» за адресою:

вул. Горького 48/75, Кременчук, 39617 та виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: вул. Перемоги 2, м. Кременчук, 39600.

Доповнено

28 грудня, на засіданні міськвиконкому, даний проєкт рішення затвердили. Повідомили, що здорожчання на одного мешканя багатоповерхівки в місяць складе 2 грн 66 коп. Як пояснили в КАТП 1628: тарифи підняли через те, що у грудні цього року збільшено розмір мінімальної заробітної плати, а також зросли ціни на паливно-мастильні матеріали. 

Нагадаємо, Доки президент і команда знижує тарифи на «комуналку», Малецький підвищує тариф на вивіз сміття у Кременчуці 

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися