19 грудня 2022 15:30
Перегляди: ...

Бажаємо здоров’я діточкам!
Всього з 12 по 18 грудня народилося 26 малят.
Серед новонароджених знову дівчатка випередили хлопчиків: дівчаток народилося 14, хлопчиків – 12. Якщо вірити народній мудрості, це до Миру!
Із них 4 – у родинах внутрішньо переміщених осіб.
За матеріалами пресслужби міськвиконкому
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































