Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 22 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

За віце-мером В.Пелипенком помітили корупційне правопорушення під час голосування у виконкомі

28 мая 2019 14:15

Депутат вважає - винний все одно повинен бути притягнутим до відповідальності.

Депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна повідомила до місцевої прокуратури, поліції та до управління захисту економіки в Полтавській обалсті про порушення чинного антикорупційного законодавства України під час голосування на виконкомі першого віце-мера Володимира Пелипенка. Як зазначає у заяві, Пелипенко, не зважаючи на конфлікт інтересів, проголосував за погодження розміщення на об’єктах благоустрою чотирьох стаціонарних споруд, які належать товариству, одним із засновників якого є родич В.Пелипенка.

«Так, одними з питань (проектів рішень) порядку денного засідання були:

1)Про погодження розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди  – павільйону № 1 з чотирьох зблокованих торговельних павільйонів для реалізації товарів місцевих виробників по вул. Олександра Халаменюка, в районі майданчика для відстою міжміського маршрутного автотранспорту, в м. Кременчуці товариству з обмеженою відповідальністю «ПІК-18»;

2)Про погодження розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди  – павільйону №2 з чотирьох зблокованих торговельних павільйонів для реалізації товарів місцевих виробників по вул. Олександра Халаменюка, в районі майданчика для відстою міжміського маршрутного автотранспорту, в м. Кременчуці товариству з обмеженою відповідальністю «ПІК-18»;

3)Про погодження розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди  – павільйону №3 з чотирьох зблокованих торговельних павільйонів для реалізації товарів місцевих виробників по вул. Олександра Халаменюка, в районі майданчика для відстою міжміського маршрутного автотранспорту, в м. Кременчуці товариству з обмеженою відповідальністю «ПІК-18»;

4)Про погодження розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди  – павільйону №4 з чотирьох зблокованих торговельних павільйонів для реалізації товарів місцевих виробників по вул. Олександра Халаменюка, в районі майданчика для відстою міжміського маршрутного автотранспорту, в м. Кременчуці товариству з обмеженою відповідальністю «ПІК-18» - повідомила у заяві.

Та наголосила, що під час засідання вона звернула увагу присутніх на те, що привабливе місце під торгівлю без конкурсу отримує рідний брат дружини першого заступника міського голови міста Кременчука Пелипенко Володимира Михайловича. Її слова на виконкомі проігнорували, однак - вважає - винний все одно повинен бути притягнутим до відповідальності.

«Підтвердженням того, що Пелипенко В.М. голосував за проекти рішень в умовах реального конфлікту інтересів є інформація про юридичну особу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Одним із засновників товариства з обмеженою відповідальністю «ПІК 18» є Дон Андрій Олександрович (адреса засновника: 39701, Полтавська обл., Кременчуцький район, село Піщане, вул.Садова, будинок 43), який є рідним братом дружини першого заступника міського голови міста Кременчука ПелипенкоВ.М. - Пелипенко Марини Олександрівни (дошлюбне прізвище – Дон Марина Олександрівна).

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.172-7, 255 КУпАП, прошу:

  1. Провести перевірку вищевикладених фактів щодо вчинення першим заступником міського голови міста Кременчука Пелипенко Володимиром Михайловичем корупційного адміністративного правопорушення під час голосування на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради 17 травня 2019 року з питаньпогодження розміщення на об'єкті благоустрою чотирьох зблокованих торговельних павільйонів в м.Кременчуці товариству з обмеженою відповідальністю «ПІК-18».
  2. Притягнути до відповідальності за вчинення корупційного  правопорушення першого заступника міського голови міста Кременчука Пелипенко Володимира Михайловича.
  3. Про результати розгляду даної заяви повідомити мене за адресою: м.Кременчук, квартал 304, буд.16, кв.72 та телефоном: 067 532 56 86», - додала у зверненнях.

 

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться