Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 25 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Закриття комунальної аптеки в Першій міській лікарні: страждають лише кременчуцькі пацієнти?

13 мая 2019 17:40

Звернення до мера не допомогло.

Минулої п’ятниці, 10 травня, на засіданні виконкому Кременчука на чолі з мером Віталієм Малецьким було прийнято рішення про надання приватному підприємцю Р.Душці площі під аптеку в першому корпусі Першої міської лікарні.

На перший погляд звичайне рішення, але читачі Кременчуцької газети повідомили, що раніше на цьому ж місці працювала комунальна обласна аптека. Це був аптечний пункт №1 Міжлікарняної аптеки №212 філії «Полтавафарм». Нещодавно цій аптеці договір оренди виконком не продовжив.

Сьогодні, 13 травня, до Кременчуцької газети звернулась Марія Шеремета, старший провізор міжлікарняної аптеки №212 філії «Полтавафарм», яка здивована тим, що їм не дозволили розмістити аптечний пункт, а іншому підприємцю – так.

«У Першій міській лікарні у нас працювало два аптечних пункти. Один у першому корпусі, інший – у другому. Та потім закрили пункт у другому корпусі – розташували приватну аптеку, а тепер закрили і у першому. У нас ліцензія на діяльність була видана в 2004 року,  та наші аптечні пункти розташовувались у цьому лікарняному закладі ще раніше», - розповіла  М.Шеремета.

Також нагадала, що приміщення, де розміщувався аптечний пункт №1 Міжлікарняної аптеки №212 філії «Полтавафарм», з червня минулого року пустує.

«Коли у нас закінчився строк оренди і ми звернулись щодо продовження, то отримали відмову. Нам повідомили, що приміщення збираються використовувати для власних потреб. Тепер же бачимо, що це інакше», - говорить старший провізор.

Вона нагадує, що Міжлікарняна  аптека №212 філія «Полтавафарм» серед іншого займається виготовленням для потреб лікарень різних розчинів, які не виробляють заводи.

«Було дуже зручно. Пацієнти прямо у нас брали розчини, що виготовляє аптека, які призначали для лікування. Тепер же треба їхати в аптеку, що біля пологового будинку. А як це може зробити хвора людина? Ми також працювали цілодобово, забезпечували потреби ургентного режиму», - зазначає жінка.

Тож не дивно, що після того як закрили два пункти в Першій міській лікарні до вищезгаданої аптеки надходять постійно звернення з проханням повернутися.

Варто відмітити, що аптечні пункти Міжлікарняної аптеки №212 філії «Полтавафарм», які раніше розміщались в Першій міській лікарні, брали участь в міській програмі «Доступна аптека».  Тут пацієнти мали можливість придбати необхідні ліки із 18% націнкою,а пільгові категорії населення придбавали ліки з націнкою 10%.

Що зараз дивує адміністрацію вищезгаданої аптечної мережі – так чому їм відмовили в продовженні оренди, а зараз приміщення використовують медики не за власними потребами (як їх запевняли раніше), а відкрили знову приватну аптеку?

«Після рішення міськвиконкому дізнались, що оренду платитимуть майже таку як і ми. Чому ж з нами так обійшлися? Ми ж і листа меру Кременчука писали, та як видно меру байдуже до хворих людей», - говорить. М.Шеремета.

Як видно питань багато, та всі вони без відповіді. 

Як писала Кременчуцька газета раніше, підприємець який отримав право на оренду приміщення для відкриття аптеки у першому корпусі Першої міської лікарні, вже має аптеку у другому корпусі цього лікувального закладу.

Сам міський голова Віталій Малецький від коментарів на засіданні виконкому утримався.

Читайте також: Отакої: була аптека, де готували розчини, а стане приміщення друкарні

 

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться