Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Запис у садок у Польщі

26 серпня 2022 16:55

Іноземцю, який є батьком, перебуває з дітьми у Польщі і при цьому працює, ну ніяк не обійтися без відвідування дітьми місцевих освітніх закладів.

І якщо Ви перетинаєте польський кордон з малюком, прикордонники найперше захочуть дізнатися, з яким членом родини буде дитина, якщо батьки працюють? Саме тому запис малюка в садок у Польщі є для іноземця одним із найважливіших завдань, вирішення якого дозволить родині гармонійно поєднувати роботу, батьківство та адаптацію у новому оточенні.

Як записати дитину в садок

Малюків у польські сади беруть із півроку. У ясельній групі дітки перебувають у період із півроку до трьох років. Група для дітей із трьох до п'яти-шості років є середньою. А за рік до школи для всіх обов'язковим є відвідування так званої «зерувки» – це підготовчий дошкільний клас при садочку.

Найголовніша проблема того, щоб влаштувати дитину до дошкільного закладу – це знайти вільне місце в садочку, який задовольнить ключові запити батьків та малюка:

✔️ вимагає мінімум витрат, а краще – щоб це взагалі був безкоштовний державний садок;

✔️ зручний за своїм місцезнаходженням, знаходиться поряд з житлом іноземців;

✔️ має гарні умови для дітей: відповідне харчування, насичену програму занять і так далі

Пройдемося по кожному із пунктів.

У Польщі, як і в будь-яких інших країнах, є садки приватні та державні. Оскільки державний є безкоштовним, майже кожен іноземець намагається записати свого малюка саме до такого дитячого садка.

Але потрапити до державного садка досить складно, оскільки місця в них займаються і батьками-поляками, і батьками-іноземцями дуже заздалегідь. Багато хто записує в садок малюків, які навіть ще не з'явилися на світ, але очікуються найближчим часом.

 

У приватний сад потрапити не складе великої праці. Головне, щоб він підходив батькам з інших вимог, крім своєї вартості.

Вартість приватних садів у Польщі дуже широко коливається: від 200-300 злотих на місяць до 1500-1700 злотих та більше - залежно від запитів батьків.

У державних садах оплати вимагатимуть лише додаткові активності для дітей - екскурсії, поїздки, привізні розважальні програми та заходи, групи продовженого перебування (для працюючих допізна батьків) та інші.

Далі – місце розташування. Найчастішою проблемою наших клієнтів є відсутність місць у тих садах (навіть приватних), які знаходяться найближче до місця проживання. Такої проблеми майже не буває у містах із малою щільністю населення. У великих містах пошук вільного місця для малюка в потрібному садку перетворюється справжнє завдання «зі зірочкою».

В крайньому випадку можна записати дитину в садок, розташований далі, але з вільними місцями, а згодом спробувати перевестися в садок ближче, коли там з'явиться місце.

І третій пункт: умови для малечі. Зазвичай, це стандартні умови, але деякі батьки мають свої вимоги. Як правило, вони пов'язані зі здоров'ям малюка: потреба в особливому харчуванні, додаткових заняттях із фахівцями тощо.

Не в кожному садочку є ресурси для задоволення цих вимог, але найчастіше батьки просто щомісяця доплачують за це. Якщо у Вас на даному етапі виникли питання або Ви хочете довірити запис дитини в садок в руки професіоналів, переходьте за посиланням https://apd.world/our_services/zapis-v-ucgebnye-zavedeniya/zapis-v-sadik/ та заповнюйте форму .

Які документи потрібні, щоб записати дитину у садок?

Щоб влаштувати своє чадо в дошкільну установу, батьки повинні пройти такий алгоритм: спочатку необхідно вибрати найоптимальніший сад, потім відправити туди запит електронною поштою або підійти самостійно до керівника і дізнатися, чи є вільні місця в групі потрібної вікової категорії.

Якщо місця є, то одразу радимо дізнатися, які документи будуть потрібні від батьків для оформлення малюка та отримання запрошення на навчання.

Найчастіше дошкільні заклади просять заповнити анкету, а також надати свідоцтво про народження дитини та підтвердження того, що батьки (батьки) легально перебувають у Польщі. Зазвичай це або закордонний паспорт, або картка побуту, або будь-який інший документ, на підставі якого іноземці перебувають у країні.

Рідше просять договір оренди житла сім'ї, робочі контракти батьків, медичні довідки щодо малюка та інші додаткові папери.

Тому важливо заздалегідь дізнатися весь перелік, щоб одразу зібрати пакет документів та передати його до канцелярії чи керівництва садочка. Далі Вам видадуть запрошення на навчання, яке стане підтвердженням бронювання місця за дитиною, підставою для відкриття візи та подальшого в'їзду на територію Польщі.

Якщо ж дитина вже перебуває у Польщі, то вона просто почне відвідувати садок у зазначений час.

Оформлення дитини в дитячий садок у Польщі не стане для Вас випробуванням нервів та витрачанням величезної кількості часу, якщо Ви делегуєте це завдання нашої компанії ALL POLAND DOCUMENTS.

Ми вже понад шість років співпрацюємо з іноземцями та записуємо дітей на навчання по всій Польщі. Запис відбувається лише у перевірені та надійні освітні заклади.

Ми знайдемо найбільш підходящий для Вашої ситуації садок, запишемо дитину на навчання, після чого надамо готове запрошення на навчання.

Термін виконання послуги – 14 днів.

Для замовлення послуги зателефонуйте нам за номером +48 71 880 83 63, або напишіть, користуючись формою зворотного зв'язку на сайті.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися