Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Завдання, зарплатня та особливості роботи веб-дизайнера

27 серпня 2022 13:45

 

Кількість інтернет-майданчиків, а також магазинів, що здійснюють продаж товарів онлайн, збільшується. Це пов'язане з прагненням людей до комфорту. Більшість покупців не мають бажання витрачати час на відвідування offline магазинів.

Чим займається веб-дизайнер?

Проте без роботи дизайнера неможливо створити жодного сайту, бо саме цей спеціаліст працює над зовнішнім виглядом інтернет-майданчика, а також відповідає, яким чином інформація буде відображатися на моніторах ноутбуків або екранах смартфонів користувачів. Опанувати нову професію самостійно неможливо, тому веб дизайн навчання допоможе зрозуміти основи, напрацювати необхідний досвід.

Завдання веб-дизайнера:

  • Цей спеціаліст відповідає за зовнішній вигляд, а також верстку сайтів. Це може бути зовсім нова сторінка, яку створюють з нуля, так і портал, який вже багато років існує на просторах інтернету.

  • Саме дизайнер вирішує, яким чином різні частини сайту будуть між собою взаємодіяти. На відміну від веб-розробника, веб-дизайнер не займається програмування та написанням кодів, бо його основне завдання - це зробити сайт та сторінку симпатичною, прийнятною для користувачів. В деяких випадках це суміжні професії, які стикаються одна з одною, а опанувати їх можна на курсах з веб дизайну.

  • Володіти навичками програмування недостатньо, щоб опанувати професію веб-дизайнера. Спеціаліст володіє смаком, художніми навичками. Справа в тому, що основне завдання - це створення гарних картинок та максимально зручна розробка сайту. Веб-дизайнер повинен зробити так, щоб клієнт який зайшов на сайт компанії, зміг самостійно, без витрачання величезної кількості часу, знайти все необхідне для нього. Спеціаліст дозволяє побудувати баланс між зовнішнім виглядом майданчика та зручністю у його користуванні.

Скільки заробляють веб дизайнери?

Не дивлячись на те, що до роботи веб-дизайнера неможливо доторкнутися, вона існує лише в інтернет-просторі, проте це дуже важливий спеціаліст, який думає про кольори, співпадіння композицій. Він зацікавлений у тому, щоб сайт змогли використовувати більшість користувачів, та зробити його якомога простішим. Наразі веб-дизайнер - це спеціаліст, що має попит у всіх сферах бізнесу. Бо саме сайти наразі стали обличчям величезної кількості компанії та справжніх монополій.

Професія має попит серед роботодавців. На сайтах, де друкують об'яви щодо пошуку професіоналів, можна знайти величезну кількість вакансій саме для веб-дизайнерів. Основна перевага цієї професії у можливості працювати в якості фрілансера, виконуючи замовлення в домашніх умовах. Таким чином, веб-дизайнер може працювати у будь-якій точці світу. Через високий попит на ринку праці, такі спеціалісти заробляють досить непогано. На зарплатню в першу чергу впливає досвід, а також наявність виконаних проєктів. Дуже часто оплата праці залежить від наявності портфоліо, та якості робіт, які в ньому знаходяться.

Партнерський матеріал


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися