У Кременчуці дощитиме.
Завтрашня середа - день, коли можна буде нормально подИхати. Адже в Україні послабне спека. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала народний синоптик Наталка Діденко
«Протягом 24-го червня температура повітря знизиться до +23+27 градусів.
На Заході й так буде свіжіше, як і було, +20+25 градусів.
Лише Південь та південний схід триматимуть традиційну географічну градусну марку, +26+30.Дощі з грозами в середу все ще домінують в Україні, постараються і циклончик Rosemarie, і взагалі перенасичена вологою повітряна маса. Див. карти.
А ось на Сумщині, Харківщині та Луганщині завтра суттєві опади малоймовірні.Складною залишиться ситуація на річках Прикарпаття та Буковини - там тривалі дощі зумовлюють серйозні підйоми рівнів води, руйнування мостів, доріг, селі й підтоплення господарств.
У Києві 24-го червня - хоч під кальку пиши - короткочасний дощ, гроза. Завтра, якщо планували щось робити на повітрі, буде якраз, вдень очікується +23+25 градусів», - пише Н.Діденко.
За її словами, у другій половині тижня спека почне повертатися.
«А ось липень обіцяє під час свого дебюту привести за ручку свіжіше повітря», - попереджує синоптик.
Щодо Кременчука, то завтра, 24 червня, дощитиме.

У Кременчуці вже встановили рамку для охолодження на площі Незалежності.
Спочатку прижарить до +37, потім дощитиме: стало відомо, коли в Україні спаде спека
Антоніна Озерна






























































