Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 1 Октября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн-трансляція: сесія Полтавської облради

 
 

 

24 октября 2019 09:55

Друге пленарне засідання.

24 жовтня у Полтаві у приміщенні обласної ради за адресою: вул. Соборності, 45 відбудеться сесія облради. Початок засідання о 10.00.  

На розгляд сесії попередньо винесли 10 питань порядку денного, якщо не враховувати пункт «Різне»:

 1. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законної інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки.
 2. Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до обласної Програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, у 2019 році (зі змінами).
 3. Про внесення змін до обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.
 4. Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області.
 5. Про надання згоди на безоплатне прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області друкованої продукції.
 6. Про звільнення батьків від сплати за утримання дітей в інтернатних закладах освіти комунальної форми власності на 2019-2020 навчальний рік.
 7. Про звернення депутатів Полтавської облради до президента України, Верховної Ради України щодо недопущення реалізації так званої «формули Штанмаєра».
 8. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2019 році.
 9. Про внесення змін до рішення пленарного засідання 23-ї сесії облради 7-го скликання від 21.12.2018 № 1013 «Про внесення змін до Схеми планування територій Полтавської області».
 10. Про внесення змін до рішення облради від 19.07.2019 № 1106 «Про поповнення статутного капіталу ПОКП «Полтавафарм».

Окрім того, на розгляді облради перебуває 4 питання, які можуть бути внесені як додаткові до розгляду на сесії.

 1. Про заслуховування звіту в.о. директора ПОКП «Полтавафарм» Майбороди Д.І. щодо фінансово-господарського стану підприємства та плану виходу його з кризової ситуації.
 2. Про звернення депутатів Полтавської облради до Верховної Ради України щодо внесення змін до ЗУ «Про внесення змін до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».
 3. Про звернення депутатів Полтавської облради до президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо скасування адвокатської монополії.
 4. Про звернення депутатів Полтавської облради до Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Міністерства фінансів України щодо фінансування з держбюджету компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян.

Нагадаємо, попереднє засідання 27-ї сесії відбулося понад місяць тому - 17 вересня. 

 

 

Ліна Романченко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться