Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Наїзд на великі підприємства чи наповнення бюджету: у міськраді Кременчука заговорили про зміну понижуючого коефіцієнту на землю

 

24 апреля 2019 21:05

Грядуть зміни?

Сьогодні під час розгляду одного із земельних питань  депутат провладної фракції Олександр Головач обурився, що в Кременчуці цього року не наповнюється міський бюджет. І один із шляхів наповнення казни міста він бачить перегляд понижуючого коефіцієнта на землю. Звісно не на користь підприємств. 

"Ми повинні вже цього року, за результатами півріччя і недовиконання бюджету перелянути цей коефіцієнт. Місто краще жити не стало, тож потрібно шукати резерви", - зазначив він.

Та голова постійної депутаптської комісії з бюджетних питань Олександр Плескун його не підтримав. Цей депутат нагадав, що  з самого початку ця нормиативно-грошова оцінка була неадекватною.

І зміна понижуючого коефіцієнта не буде на користь підприємців. Як приклад навів діяльність КП "Теплоенерго". Коли підняли тарифи на тепло і гарячу воду - то зменшились проплати за спожиті послуги. О.Плескун прогнозує, що таке може бути і з платою за оренду землі.

А ще попросив йому надати інформацію, на якій стадії зараз питання розробки НОВОЇ нормативно-грошової оцінки землі в Кременчуці.

Далі слово в дебатах взяв голова земельної комісії Руслан Ульянов - він підтримав саме Олександра Головача. І заявив, що показник в 1% оренди землі, який встановили для постійних користувачів земельних ділянок - то дуже мало. Бо інші підприємсва (які не мають землю в постійному користуванні) сплачують до 3%.

Та депутатка Оксана Піддубна вказала своїм колегам із провладних фракцій на подвійні стандарти. А саме нагадала, як колега по фракції Олександра Головача, депутат Олександр Роженко, на одній із сесій пропонував знизити понижуючий коефіцієнт. А тепер все навпаки.

"Готується наїзд на великі підприємства", - резюмувала депутатка.

Звісно на цій сесії ніяких рішень щодо зміни коефіцієнту не прийняли, та підприємцям треба вже взяти на замітку ці  дебати.

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться