Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 26 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани підкорюють забруднені водойми міста

 

10 серпня 2017 11:25
Кременчужани підкорюють забруднені водойми міста

Фотозвіт про те, як розважитись на пляжі незважаючи брудний  Дніпро.

Поки спека не зменшує обертів, кременчужани ж у свою чергу не припиняють охолоджуватись на пляжах міста. Проте зараз лише сліпий не помітить: вибір для купання у містян не великий. Адже від оснащених пляжів Кременчука за кількасот метрів віддає застійний запах водоростей, а у Дніпрі вода зеленюча біля берегів.

Санлікарі передбачають таку ситуацію до кінця серпня - та лише за умови, якщо знизяться температури. Чи потрібні будуть кременчужанам водойми у вересні –жовтні – побачимо. Купальщики ж переповнюють пляжі зараз.

Як помітив фотограф Кременчуцької газети Олександр Грінченко, найбільше охолоджується відпочивальників під Крюківським мостом та на Центральному пляжі.  У той же час вода на Центральному пляжі продовжує забиватись мулом, заростати лататтям та очеретом. Будівельники, що ладнають у Придніпровському парку нову бруківку, додають пилюки відвідувачам пляжу. Словом - все для людей. Що думають туристи, які останнім часом досить часто приїздять до міста на Дніпрі та намагаються з позитивом його описати – лише вони і знають.

Та не можемо не відзначити: кременчужани у нас оптимісти, грають на пляжах у волейбол, катаються вздовж мосту на велосипедах, попивають пивце. Самі йдуть, дітей туди ведуть, викупують у водах домашніх улюбленців. 

Нагадаємо, санлікарі продовжують інформувати, що станом на початок серпня рівень ЛКП на пляжах «Центральний» та у парку «Кагамлицький» тримається на рівні 240 тис. Та ще з кінця травня на жодному із пляжів міста купатись було не бажано.

Та поки у Кременчуці вода в Дніпрі непридатна для купання. Їдемо купатися на Власівку.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися