Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

З Днем Народження, Кременчук!

29 сентября 2018 09:00
З Днем Народження, Кременчук!

Кожна велика справа складається з маленьких кроків. Народний депутат України Костянтин Жеваго вітає Кременчук та його мешканців із Днем міста!

Потужне промислове місто, розташоване на двох берегах Дніпра, наш рідний Кременчук, цього року святкує свій 447-й День народження. Хоча науковці-історики з різних міст України зазначають: Кременчуку вже щонайменше 900 років!

Та наукові суперечки слід залишити експертам. Яким би не був вік Кременчука, наразі ми – сучасне європейське місто. Щороку Кременчук все гучніше гримить на всю Україну. Техніка КрАЗу демонструє гідні результати не лише на теренах нашої країни, а й далеко за її межами. Наші спортсмени регулярно посідають призові місця на Чемпіонатах України, Європи. Не відстає Кременчук і у справі виховання талантів та юних науковців. 

Але для постійного розвитку місту необхідна підтримка. Серед виконавців цієї поважної місії – народний депутат України від Кременчука Костянтин Жеваго. Він обрав для себе мету – піклування про дітей. І щороку на справі доводить: своє слово народний депутат тримати вміє. 

Про вже традиційну акцію від народного депутата – подарунки першачкам свого виборчого округу – знають всі дорослі Молодіжного. Адже кожного року діти, які вступають у шкільне життя, отримують щедрі пакунки з канцтоварами. Для малечі – це радість від нових цікавинок, а для батьків – суттєва допомога, яка економить сімейний бюджет.

Та діти проводять час не лише у школі. Після занять малеча поспішає на дитячі майданчики, яких на Молодіжному стає все більше. Лише за останній рік завдяки фінансуванню з фонду народного депутата тут облаштували 2 дитячих майданчики. Із проханням до Костянтина Жеваго звернулися батьки малечі, якій ніде було проводити дозвілля. І вже скоро у дворах з’явилися яскраві сучасні гойдалки та турніки. Дітлахи радіють, батьки задоволені. Майданчики не пустують – тут постійно грається малеча. Але подарунками та гойдалками піклування про маленьких кременчужан не обмежується. 

Гармонійний розвиток дитини складається з декількох елементів, ігри – один із них. Також необхідно малечі займатися спортом, де вона може не лише віддавати свою невгамовну енергію, а й навчатися дисципліні. Костянтин Жеваго завжди підтримував спортивні напрямки. Цього року народний депутат допоміг у проведенні відкритого чемпіонату з тхеквондо серед юніорів. Такі заходи заохочують молодь займатися спортом, мотивують ставати краще та ще наполегливіше тренуватися. 

А щоб діти більше уваги приділяли науці, їх треба також стимулювати. Призами, нагородами, увагою, цікавим та сучасним приладдям. Хімія – одна з найважчих та водночас найцікавіших шкільних дисциплін. Серед сучасної молоді не так багато прихильників цієї науки, тож необхідно їх мотивувати. Чим і займається Костянтин Жеваго. За рахунок фінансування фонду народного депутата переможцям Всеукраїнської олімпіади з хімії подарували сучасні планшети. На новій техніці юні хіміки готуватимуться до змагань у Європі. 

Найменші ж кременчужани поки що не думають про науку та перемоги на чемпіонатах. Вони лише зростають, і ми повинні допомагати їм вивчати світ та створювати для цього комфортні умови. Завдяки постійній допомозі Костянтина Жеваго у дитячих садочках проходять ремонти, оновлюється обладнання. Так, для дитсадка №79 придбали багатофункціональний мультимедійний комплекс. Про такий давно мріяли педагоги, адже за допомоги нової техніки вони можуть показувати батькам, як діти проводять свій час у дошкільному закладі.

Внесок в успішне майбутнє Кременчука – це підтримка малечі. Розвиток міста невід’ємно пов’язаний з його мешканцями, і вже зараз необхідно зводити міцний фундамент позитивних змін. 

Народний депутат Костянтин Жеваго вітає всіх кременчужан із Днем Міста! Прописна істина: наші діти – це наше майбутнє. Розвиток освіти, цікаве дозвілля для дітей, заохочування їх до спорту та знань - так необхідно будувати успішне місто. І Костянтин Жеваго йде саме цим шляхом.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться