Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 19 Февраля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Нам потрібно піклуватися про кожну людину окремо», - нардеп Жеваго відвідав Кременчуцький обласний онкодиспансер

 

17 июля 2017 11:45
З 2011 року для диспансеру за підтримки Костянтина Жеваго було виділено більше 1 млн 845 тис. грн. 

З 2011 року для диспансеру за підтримки Костянтина Жеваго було виділено більше 1 млн 845 тис. грн. 

14 липня Кременчуцький обласний онкологічний диспансер на запрошення персоналу та пацієнтів відвідав народний депутат України Костянтин Жеваго. За словами головного лікаря закладу Володимира Севідова, з 2011 року тут проведено близько 3 тис. операцій завдяки ремонту та обладнанню за рахунок спонсорських допомог різних рівнів. 
6 років тому відновити постійну операційну роботу поставив за мету тодішній мер міста Олег Бабаєв. 

«Ремонт в усіх приміщеннях відповідає євро-стандартам. Тут витяжна вентиляція, централізоване кондиціювання, бактерицидні фільтри. Я пишаюсь тим, що пацієнти перебувають у комфортних умовах, а ми можемо проводити складні операції, не відмовляючи їм та не беручи коштів за обладнання, як це зазвичай відбувається у приватних клініках», - розповів на зустрічі головний лікар онкодиспансеру.

У хірургічному відділі розміщені два електропристрої. Як відзначив Севідов, таких по всіх клініках України налічується близько 15, і у єдиному Кременчуці їх два. А це - за словами лікаря - забезпечує можливість проводити паралельні операції, у той час пацієнти не чекають черг та можуть бути вчасно прооперованими. У 2011 році на прохання диспансеру закупив дані пристрої Костянтин Жеваго.

«Апарати працюють 5 років безперебійно: їх вмикають о 8 ранку та вимикають о 7 вечора. У середньому на одному апараті проходить по три операції впродовж дня. Вони функціональні, безпечні для пацієнта та зручні для хірурга», - розповів Володимир Севідов. 

Серед операційних послуг диспансеру: лапероскопічні операції кишечника, операції на нирках, жовчному міхурі, матці, складні видалення молочних залоз.

«Мені подобається ваш підхід, і що ви мислите цивілізаційними цінностями. Наразі нам потрібно піклуватися про кожну людину окремо: для збільшення продовжуваності життя, а від цього залежить і кількість робочих сил, і рівень забезпечення країни в цілому. І моє завдання, як народного депутата, здійснювати усе можливе для покращення рівня життя українців. У сфері медицини я допомагав ще разом із Олегом Мейдановичем, допомагаю зараз і вболіватиму за дане питання надалі», - звернувся Костянтин Жеваго до головного лікаря.

Фінансування фондом у 560 тис. грн (65 тис. дол. США) надало можливість закупити два електропристрої та кілька екземплярів хірургічних ножів та зажимів, за допомогою яких операції відбуваються без крововтрат, а пацієнти швидше адаптуються у постопераційні періоди. 

«Досвід нашої співпраці нараховує декілька років. Це якісне обладнання, виготовлене в США. Я задоволений, що люди отримали доступ до такого технологічного обладнання. Показники середнього віку людини ростуть, і це важливо, що ми повертаємось у рівень європейських країн», - переглядаючи обладнання, відзначив Костянтин Жеваго. 

Журналістам головний лікар розповів про автомобіль та електрод-пінцет, закупку яких було здійснено за допомогою Костянтина Жеваго з 2011 по 2012 роки. 

«Що важливо, ми досі сівпрацюємо з фірмами-виробниками за домовленістю. Лікарі пройшли додаткове навчання роботи на даних пристроях. Однак я не можу не згадати і останньої їхньої допомоги цього року при закупівлі вихідного обладнання для операційного блоку. У той час, коли левова частка сил та фінансування держави спрямована на забезпечення безпеки України на сході, ми зверталися до багатьох приватних фірм та благодійних організацій, і допомога надійшла лише від декількох організацій. У 2017 році фонд виділив більше мільйона гривень на необхідне для операційних обладнання», - зауважив Севідов. 

На столі у хірургічній журналістам та гостям зустрічі показали  видатковий хірургічний матеріал, закуплений у партії допомоги, вартістю у 1 млн 325 тис. грн (45 000 євро або 51 000 дол. США). Як повідомив головний лікар закладу, матеріалу вистачить на проведення операцій впродовж 3-5 років. 

«Для мене головне - що проводити операції є чим. Від колективу онкодиспансеру та від усіх вилікуваних на вашому обладнанні  кременчужан, мешканців району та області нашими силами - ми висловлюємо слова вдячності вашій небайдужості», - звернувся до народного депутата Севідов. 

Він вручив Костянтину Жеваго вдячний лист від персоналу та хворих онкодиспансеру. 
Народний депутат у свою чергу подякував лікарям та чолі з Володимиром Севідовим та зауважив, що лишається на зв'язку для подальшої допомоги. 

 

Фото Олександр Грінченко

Відео Сергій Макаров

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться