Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Полтавська облрада виділить на висвітлення своєї діяльності понад 2 млн грн - та апетити «Агіт ТБ Малецького» в рази більші

29 березня 2023 12:15

Варто відзначити, що на рівні області і Полтави гроші на висвітлення діяльності облради і міськради розподіляються між кількома ЗМІ, а в Кременчуці це монополія.

Облрада вже замовила трансляцію сюжетів про роботу депутатів на телеканалі ІРТ та публікації у «Полтавському віснику» на 2023 рік. Також оголосили тендер на підготовку сюжетів про роботу депутатів. Згідно з даними у системі публічних закупівель, на висвітлення роботи Полтавської обласної ради цьогоріч витратять 2 млн 6 тис грн.

Про це повідомляє ЗМІСТ.

Також у 2023 році на висвітлення діяльності Полтавської міської ради хочуть витратити 1 млн грн. За ці гроші планують висвітлювати діяльність міської ради, міського голови, комісій ради, депутатів, виконавчих органів і посадових осіб, органів самоорганізації населення. Висвітлення планується у місцевих засобах масової інформації (телебачення, радіо, преса). У програмі на кілька років вказано, що висвітлення має бути об’єктивним й не може оприлюднюватися негативна інформація про «інших суб’єктів системи місцевого самоврядування» у Полтаві.

Але всі ці суми в рази менші, ніж витрачає на свій піар і агітацію місцева влада Кременчука.

Не можна не згадати, що у Кременчуці тримають комунальне підприємство «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» (в народі «Агіт ТБ Малецького») , яке тягне з бюджекту лише на зарплату працівників понад 10 млн грн. Ще на оплату комунальних послуг йде чимала сума. 

А не так давно "Агіт ТБ Малецького" на понад пів мільйона гривень закупив бензину і дизельного палива. І це під час війни.

Також варто відзначити, що на рівні області і Полтави гроші на висвітлення діяльності облради і міськради розподіляються між кількома ЗМІ, а в Кременчуці це монополія - всі кошти з міського бюджету отримує лише  "Агіт ТБ Малецького".

Читайте: Бюджет Кременчука прийнято. Пропозиція депутатки Гориславець по перерозподілу коштів: зняти 10 млн з КТРК та передати на галузі "Освіта","Культура" та "Спорт" не пройшла

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися