Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 24 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька газета знайшла ще один незаконний «знак» від патрульних на чолі з Борзенком: попередня історія нічому не навчила?

 

27 жовтня 2020 11:45

Тож цікаво, міський голова В.Малецький миттєво випише припис про демонтаж незаконно встановленої реклами, як він це робить щодо інших - наприклад, конкурента на виборах Сергія Яроша чи закриє очі, показавши подвійні стандарти своєї роботи?

Лише минулої п’ятниці члени виконкому Кременчука погодили встановлення біля управління батальйону патрульної поліції Кременчука знаку у вигляді соціальної реклами «START» та табличка під ним з написом: «Чудовий знак, щоб стати патрульним».

При цьому міський голова Віталій Малецький здивувався такому знаку.

«Якщо дивитися на цей знак з іншого боку, то це точно не «Старт». Це знак «Стоп». Дивлячись на це з іншої сторони, водієві стає зрозуміло, де головна дорога, а де другорядна...» - заявив мер.

А сам знак вже стояв з середини вересня 2020 року незаконно!

«Кременчуцька газета» ще 16 вересня направила відповідний запит до мерії, аби дізнатися, чи є погодження у міськвиконкомі на встановлення дорожнього знаку «START» та таблички під ним з написом: «Чудовий знак, щоб стати патрульним». Якщо даний знак є рекламою, то просимо надати копію рішення виконкому про погодження встановлення даної реклами.

Але виявилося, що погодження відсутнє. 

Тож 16 вересня ми запитали про це командира батальйону патрульної поліції Кременчука Олександра Борзенка.

«Прошу надати копію погодження у міськвиконкомі встановлення дорожнього знаку «START» та таблички під ним з написом: «Чудовий знак, щоб стати патрульним»; надати пункт Правил дорожнього руху, яким подібний знак не передбачений.

У разі відсутності погодження та протиріччя встановленого знаку Правилам дорожнього руху прошу надати редакції копію припису виписаного інспекторами патрульної поліції на демонтаж цього знаку.

Якщо даний знак є рекламою, то просимо надати копію рішення виконкому про погодження встановлення даної реклами», - написали ми головному патрульному копу Кременчука.

І ось лише днями редакція отримала відповідь за підписом самого О.Борзенка.

У ній сказано, що патрульні провели необхідні заходи щодо отримання дозволу на розміщення конструкції соціальної реклами біля будівлі батальйону, отримані погодження всіх служб...

Тож, виходить, що тоді головний патрульний коп Кременчука Борзенко особисто підписався під порушенням діючого законодавства, бо знак стояв без погодження.

Вже після оприлюднення даної новини «Кременчуцька газета» отримала від читачів фотографію ще одного знаку «START» та з відповідною табличкою під ним, який встановлений біля Центру зайнятості.

Ми з’ясували, що цей знак також встановлений БЕЗ ВСЯКИХ ПОГОДЖЕНЬ! Ось так захотілося, і встановили? Хто, як не патрульні мають виконувати закон і стежити за його дотриманням, а не робити навпаки?

Тож цікаво, міський голова В.Малецький миттєво випише припис про демонтаж незаконно встановленої реклами, як він це робив щодо інших - конкурента на виборах Сергія Яроша чи закриє очі, показавши подвійні стандарти своєї роботи?

Нагадаємо, Малецький здивувався креативу патрульних і лише підтвердив, що Борзенко і Ко порушили діючий Закон.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися