Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Знайти роботу в 45+: чому шукачів роботи дискримінують за віком

 

3 серпня 2021 10:40

Багато фахівців у віці 40-45+ стикаються з упередженим ставленням при прийнятті на роботу. Дехто отримує відмову відразу, без пояснення, а комусь прямим текстом говорять, що розглядають кандидатури людей молодшого віку. Чому так відбувається і що робити «зрілим» кандидатам?

«Я не збагну, що тим роботодавцям треба»

Упродовж чотирьох місяців кременчужанка Вероніка шукала роботу, і неодноразово роботодавці відмовляли їй через вік.

«Знаєте, я не збагну, що тим роботодавцям треба. Влаштовувалась на роботу після університету – то відмовляли через те, що немає досвіду і через те, що піду в декрет. Коли шукала роботу за декілька років потому, дехто навіть не хотів розмовляти, вказуючи що син маленький, і я буду постійно брати лікарняні. Ну, думала, виросте він, у мене є досвід – ото після 40 все буде, як по маслу. Але зась. Через низьку зарплату довелось звільнитися з однієї роботи і шукати іншу, і тут почалося чергове коло пекла. Розіславши резюме у кілька компаній і організацій, із більшості отримала відмову. Мовляв, вам 46 років, а ми набираємо персонал до 40, а то й до 35-ти. Отакої!Та як довести роботодавцю, що я – жінка в повному розквіті сил, маю гарну фізичну форму (займаюсь велоспортом), а до маразму ой як далеко. Так ні. У наш час у Кременчуці жінок мого віку навіть продавчинею в той самий магазин одягу чи парфумів не беруть. Говорять, нам потрібні молоді дівчата. А я що, бабуся?», – обурюється жінка. В результаті довгих пошуків (а також спроб тимчасово попрацювати на деяких роботах) Вероніка знайшла місце, яке їй цілком підходить. «Та чого мені це вартувало!», – зізнається вона.

«Не захотіла принижуватися – і вирішила відкрити власну справу»

Схожа ситуація була і в 55 річної Марини, яка тривалий час працювала інженером і потрапила під скорочення.

«Минули ті часи, коли жінки мого віку йшли на пенсію. Зараз ще треба допрацьовувати до 60 років. А як важко в 55 залишитися без роботи! Куди не поткнешся – скрізь беруть молодих. І так образливо від цього. Я не захотіла принижуватися і вирішила відкрити власну справу», – говорить Марина.

Жінка пройшла курси манікюрниць. Тепер працює за цим фахом. Говорить, що змінювати роботу і змінюватися самій ніколи не пізно. І закликає своїх однолітків не боятися труднощів і кардинально змінювати життя.

На Полтавщині переважна більшість безробітних – жінки

Переважна більшість безробітних у нашій області – саме жінки. Про це свідчать дані (станом на червень) Полтавської обласної служби зайнятості.
Із 19,8 тис осіб, які мали статус безробітних, чоловіки становили 40%, жінки – 60%. 27% зареєстрованих безробітних були у віці до 35 років; 27% – від 35 до 44 років; 27% – від 45 до 55 років; 19% – понад 55 років. Як бачимо, 46% безробітних на Полтавщині – люди віком від 45 і старші. Схожі дані подає Держстатистика.
Окрім того, кожен третій працівник у віці старше 40 років стикався із труднощами через вік. Це результати опитування ресурсу «OLX Робота». Водночас серед опитаних роботодавців близько половини вказують, що старші працівники є так само хорошими, як і молоді. Кожен десятий вважає, що вони навіть кращі за молодих, і стільки ж вважають навпаки – що співробітники у віці 40+ є менш ефективними. Але якщо взяти до уваги не слова, а дії, то картинка трохи міняється. Згідно з опитуванням, лише 18% роботодавців мають у штаті більше співробітників у віці 40+. 39% намагаються винаймати як молодих співробітників, так і старших, але до 45 років.

Про ейджизм

І тут не можемо не згадати про ейджизм. Таке, на перший погляд, незвичне слово.

Ейджизм (англ. ageism, від слова age – вік) — дискримінація людини на підставі її віку, поширена як у формальних, так і в неформальних сферах життя суспільства. Проявляється у готовності адекватно сприймати і співпрацювати лише з людьми, які відповідають заздалегідь установленим віковим критеріям.
Українське трудове законодавство забороняє будь-яку дискримінацію у сфері праці, зокрема і через вік.

Але дані опитування свідчать, що найчастіше українці стикаються із дискримінацією саме за віком. У загальнонаціональному опитуванні Фонду «Демократичні ініціативи» за 2020 рік про таку дискримінацію заявили 40,2% респондентів. У 2016 таких було 37,4%.

Проте оглядачі зауважують: якщо 10-15 років тому ейджизм здебільшого працював проти тих, у кого не було досвіду, тобто молодих працівників, то тепер компанії дедалі частіше віддають перевагу тим, кого можна швидко навчити.

Не можна не згадати про Закон України «Про зайнятість населення». У цьому документі міститься норма, згідно з якою забороняється в оголошеннях (рекламі) про вакансії вказувати обмеження за віком кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам – за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі. Також забороняється вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя. Проте у реальності це зовсім не так. Кременчуцька газета промоніторила оголошення про вакансії на відповідному сайті та в місцевій газеті безкоштовних оголошень. Чимало з них містили в рекомендаціях до кандидатів обмеження за віком. Найчастіше – до 40 років.

Чи існує відповідальність

Українське законодавство прямо не передбачає відповідальність за прояви ейджизму. Але за деякі порушення, які можна розглядати як прояви ейджизму, передбачена відповідальність працедавця або його відповідальних працівників. Зокрема за порушення вимог трудового законодавства на роботодавця можуть накласти штраф у 6 тис грн (ст. 265 Трудового кодексу); до посадових осіб працедавця може бути застосований адміністративний штраф до 5 тис 100 грн (ст. 41 Кодексу). За невиконання упродовж року квоти для прийняття на роботу певних категорій молоді та інших категорій громадян передбачений штраф за кожну необґрунтовану відмову у розмірі 12 тис грн (ст. 53 Закону України про зайнятість населення). За порушення вимог щодо реклами про вакансію (наприклад, якщо у рекламі встановлюються вікові обмеження тощо) передбачений штраф 60 тис грн (ст. 24-1 Закону). Враховуючи, що ейджизм в Україні здебільшого розглядається як дискримінація за віком, на практиці, за прояви ейджизму працедавець може нести відповідальність як порушник законодавства про запобігання дискримінації, за які передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Хто хоче – той роботу знайде
На рівні держави не передбачена допомога в працевлаштуванні безробітних 45+. Про це нагадує заступниця начальника відділу організації працевлаштування Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Тетяна Дерев’янко. Вона говорить, що ці громадяни шукають роботу на загальних умовах.

«Іноді трапляється, що навіть роботодавець просить направити на вакансію людину з досвідом, тобто такого віку», – говорить вона. І зазначає, що головне, аби в людини було бажання знайти роботу. Тоді всі труднощі – переборні.

«Не треба боятися чогось нового. Треба перевчитися – то робіть. Це робити не пізно у будь-якому віці», – радить фахівчиня.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися