
Бажаючі можуть долучитися до нового курсу.
Ніщо так не додає позитивних емоцій, як час проведений на природі і ніщо так не згуртовує, як спільні випробування. Цієї суботи, 29 квітня, учасники громадської організації «Аура Добра» мали змогу власними силами спробувати подолати кілька кілометрову дистанцію (бігли лісом, із додатковим навантаженням – а це не просто прогуляночка), а потім, орієнтуючись по карті, виконати поставлені інструкторами завдання.

Зазначимо, це було підсумкове заняття для містян, які, починаючи із березня, проходили підготовку в ГО «Аура Добра» в рамках курсу «Безпекова грамотність». Також паралельно із цією групою вихідці із різних розформованих ДФТГ міста продовжують покращувати свої навички військової підготовки, орієнтування, туризму та виживання у складних умовах, удосконалюватися та розвиватися, займаючись в «Аурі Добра».
Тож у суботу обидві команди мали свої завдання, а виконавши їх, отримали приємний бонус – посиденьки на свіжому повітрі у компанії однодумців.

«Мета проведення суботніх зборів - об'єднати два курси. І, як ми розуміємо, ніщо не об'єднує так добре, як успішне виконання бойового завдання. Крім того, польова кухня - це саме те, що потрібно бійцям після виконання поставлених завдань. Слава Україні! Продовжуємо заняття, як і раніше - дисципліна та мотивація - головна позитивна якість будь-якого підрозділу», - говорить інструктор Єгер.
Він розповів нам також про результати суботніх занять. Серед «плюсів» відзначає, що взвод працював досить злагоджено.
«З самого початку було прийнято правильне рішення працювати кількома відділеннями. Комунікація була на досить хорошому рівні. Спіймавши частоту противника, взвод грамотно використовував дані щодо переміщення патрулів, практично повністю, бравши під контроль переміщення груп патрулів. Хороша реакція при візуальному контакті з патрулем противника. Розвідка одного відділення встигла не тільки проникнути на базу, але і знищити склад БК», - говорить Єгер.

Серед «мінусів» він вбачає у декого слабку загальну фізичну підготовку.
Своїми враженнями від виїзного заняття поділилися і його учасники:
«Можу зробити висновок, що отримав мій підрозділ, який складав 8 осіб:
-отримали досвід з орієнтування приближений до реалій;
- покращилась комунікація між бійцями підрозділу;
Саме головне, що кожен грав велику роль», - розповідає Юрій.

«Дякую всім організаторам, інструкторам та учасникам за чудовий курс! Отримав набагато більше, ніж очікував!» - говорить Антон
«Було круто та по домашньому - зовсім не обговорюється. Особлива подяка командиру та новій групі, де я виконувала завдання, ви чудові! Все пройшло кайфово, хоча дуже переживала за похід з людьми, яких я не знаю. Дякую всім незламним», - ділиться емоціями Тетяна.
«Враження неймовірні. Приєднуюсь до подяки інструкторам та організатору за цей захід. Новий формат заняття дав свої переваги та уроки. Злагоджена робота команд, взаємодопомога, відпрацювання навичок та знань в приближених до реальних умовах, нові знайомства. Чекаємо нових занять з нетерпінням!) Слава Україні!» - із захватом говорить Альона.
Зазначимо, наразі триває набір на новий курс. Детальну інформацію можна дізнатися на сторінці ГО "Аура Добра" у Фейсбуці.
Дивовижна краса Чикалівки: кременчужани допомогли благодійному фонду прибрати у кар'єрі.
Кременчуцькі співочі близнючки отримали перемогу на міжнародному конкурсі у Лондоні
Тетяна Красельникова








































































