24 липня 2023 15:15
Перегляди: ...

Фотофакт.
Сьогодні біля будівлі електростанції можна було побачити багато комунальників на чолі з віце-мером Іваном Москаликом. Вони дивилися зупинку «Міський сад» та потім пішли далі до гори і там проводили якісь заміри.
Як з’ясувалося згодом, комунальні служби розробляють проєкт перенесення зупинки громадського транспорту «Міський сад» зі звичного місця далі у бік водоканалу.
Чому влада йде на такий крок поки не зрозуміло, але в розмовах комунальників лунала промова про те, що будівля електростанції осипається і, мабуть, тому зупинку хочуть перенести трохи далі від неї.
Олег Булашев
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































