
«Тому і з’явилася інформація, що вчора пану Проніну силовики хотіли вручити протокол про корупцію. Але хотіти, не означає – зробити?! Деталі ситуації з’ясовую».
Час йде. Після погодження у вівторок Кабміном кандидатури Філіпа Проніна керівником Полтавщини, Президент поки не призначає його на посаду. Це при тому, що всі інші кадрові питання вже підписані главою держави. Про це у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.
«Чому?
Схоже, йде боротьба кланів. Тому і з’явилася інформація, що вчора пану Проніну силовики хотіли вручити протокол про корупцію. Але хотіти, не означає – зробити?!
Деталі ситуації з’ясовую»,- пише у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.
Нагадаємо, Перший кандидат на посаду керманича Полтавщини заступник Голови АРМА – Пронін.
Кабмін погодив призначення нового начальника Полтавської ОДА.
З Проніним на роботу до Полтави їдуть ще кілька співробітників АРМА.
ЗМІ про Проніна: «Дружина заступника голови АРМА приховує від нього свої заощадження».
Пронін зник з офіційного сайту АРМА, де вказані керівники установи.
Клим Соколов






























































