
Результати проб води досі не відомі.
У вересні на Силікатному озері у Кременчуці знайшли багато мертвої риби – приблизно півтори сотні мертвих карасів. Тоді були взяті проби води, а КРВА заборонила там купатися й ловити рибу.
Пройшов майже місяць з моменту події, і Кременчуцька газета поцікавилася, що зараз відбувається на озері й що його чекає. Відповідь надав заступник начальника КРВА Артем Даценко.
За словами посадовця, найближчим часом буде проведене засідання комісії ТЕБ та НС. Але зараз не готові сказати, що сталося на озері, адже відповідні служби не надали результати аналізів представникам адміністрації.
Заборона на купання та вилов риби досі чинна. Відомо, що вся риба, яку знайшли мертвою та виловили, була утилізована на підприємстві Сумської області.
Нагадаємо, мор риби на Полтавщині пов’язаний із забрудненням вод.
На Силікатному озері у Кременчуці заборонили купатися й ловити рибу.
Артем Кузьменко































































