
"Якщо будуть надходити якісь заявки, футбольне поле, ролердром, каток і так далі, тому подібне - воно буде розглянуте в межах чинного законодавства".
Що буде на місці роледрому на площі Перемоги в Кременчуці - наразі не відомо. Про це вчора, під час особистого прийому громадян, розповів "Кременчуцькій газеті" віцемер Кременчука Руслан Проценко.
Поки що інших заявок від підприємців до мерії не надходило.
"На сьогодні роледром уже якийсь певний період припинив своє існування, тому що зараз він у стадії розбору. Я щойно повз йшов, його розбирають.
Поки що по цьому місту на сьогоднішній день нових заявок не надходило. Якщо будуть надходити якісь заявки, футбольне поле, ролердром, каток і так далі, тому подібне - воно буде розглянуте в межах чинного законодавства", - сказав він.
А от чи може натомість там бути каток - Проценко наголосив, що коментувати не готовий.
"Договір по ролердрому закінчений, на сьогоднішній день він розбирається", - його слова.
Нагадаємо, Новорічна ялинка у Кременчуці: від чого працюватиме та скільки "з'їсть" міських коштів
На площах Кременчука масові заходи заборонено: роледром мають демонтувати
Ліна Романченко




































































