
І знову чекати?
Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради під час розгляду питання, яке стосується бюджету міста, мер Віталій Малецький повідомив, що весь технічний кредит місто погасило ще 21 грудня, і сьогодні почали фінансувати виплату зарплат педагогів за листопад.
Але з'явилася нова "історія", яка, за словами Малецького, не вкладається в бюджетне законодавство - о 10 годині ранку прийшла вказівка з Києва списати з Кременчука реверсну дотацію за майбутній період.
Цю дотацію забрали за 30 грудня.
Реверсна дотація вже погашена, тому знову збирають гроші на зарплату бюджетникам.
Малецький попросив їх почекати кілька днів, і тоді почнуть платити зарплати за листопад і за грудень. Також мер нагадав, що "кредиторка" становить приблизно 325 мільйонів гривень - цей розмір місто має компенсувати.
Варто нагадати, що ще зранку Малецький переконував всіх, що освітянам виплачують борги із зарплати.
Нагадаємо, Під новий рік кременчуцьким бюджетникам аванс обіцяють. А що із зарплатами?
Артем Кузьменко
Фото з Інтернету




























































