30 грудня 2023 14:00
Перегляди: ...

Фоторепортаж.
Сьогодні у Кременчуці відбувся новорічний велопарад.
Ще перед стартом учасників керівник ГО "Велосипед" Олексій Корчак, повідомив про його благодійну мету, а саме збір коштів на труби для виробництва перископів.
Їх далі передають для потреб бійців Збройних сил України.
"Панове, ми зібрали 2 тис 100грн. Кожні ваші 200 грн - то один перископ, тож, мінімум одне врятоване життя нашого військового", - зазначив Корчак.
До речі, погода, яка сьогодні була не новорічна, лише сприяла цим новорічним велопокатушкам. Тож маршрут від палацу культури КрАЗ до площі Перемоги був здоланий із задоволенням.
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

















































































